Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztelő alkalmából milyen...

Keresztelő alkalmából milyen ajándéknak örülnél, ha kapna 5 hónapos kislányod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valami személyesnek örülnék. Pl. én mindig valami takarót viszek, vagy ágynemű garnitúrát. Magam készítem. Soha semmit nem készítek, de keresztelőre ezt kapják tőlem. Patchwork takarót.

Nem szeretnék gyerekékszert, az biztos. De mindenki másnak örül. Talán megkérdezheted a szüleit is.


Üdv, 27 hkm

2012. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A keresztszülők általában kislánynak fülbevalót szoktak venni.De kérdezd meg a szülőket.
2012. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 porcukormókus ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, engem az sem bántana, ha nem kapna semmit. Annak örülnék, hogy az az idő, amit együtt töltenek majd néha a gyerekemmel, az szép emlék maradjon majd a porontyaimnak. Állatkert, kirándulás, együtt sütögetés a kertben.

A lányomnak már felkértük a keresztszülőket. Ők azt mondták, hogy csak azzal a feltétellel, hogyha velünk történik valami, akkor ők szeretnék tovább nevelni. Hát kell ennél több?

2012. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Na igen,szép és jó ha törődnek vele,így is kéne lenni.De pl az én kislányomnak a bátyámék a keresztszülei és le se sz@rják.Ezt nem lehet előre tudni.Én se gondoltam volna hogy a saját testvérem így fog viselkedni.Már ezerszer megbántam hogy őket kértem meg.:(

2012. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, és várom a további ötleteket:)
2012. ápr. 29. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
egy szép gyerek imakönyvnek.
2012. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kislányom tegnap, a keresztelőjén a keresztapjától egy aranyláncot kapott szív alakú aranymedállal, melyen a neve kezdőbetűje volt. Nem szeretem a gyerekékszereket, de nagyon örültem neki, mert láttam, hogy a keresztapja imádja őt, pedig csak a férjem mostohaunokatestvére. Ahogy a keresztelő után megérkeztünk a buliba, azonnal feltette a nyakába és estig rajta volt.
2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!