Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az, hogy csinálja, akinél...

Az, hogy csinálja, akinél mindig tip-top rend van és ő is mindig tökéletes néz ki, kaja is van úgy, hogy kisbaba/gyerek van otthon?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy hogy csináljátok!

2013. jan. 25. 08:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A férjem külföldön dolgozik.

Ha itthon van, segít. Tök jó, hogy elvan a gyerekekkel, míg én visszaszundítok, havonta egyszer.

Elmosogat, fát vág, csak az meg nem szokott elég lenni.

2013. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
69%
köszönöm,hogy lepontoztatok,mert véletlen van időm és akaraterőm nagyjából mindenre,"elnézést" a sok,dedós szinten lévő lepontozótól,hogy válaszolni mertem a kérdésre -.-
2013. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Rend: most gyorsan rendet rakok amíg apának KÖTELEZŐ fürdetni(magától nem tenné, most is dödög), ilyenkor minden katonásan a helyére kerül.

Reggel kakaózás kvzás, kaki-pisi-öltözés, 10ig takarítás(én egy nap pár óra alatt lenyomom a törölgetés-porszi-felmosást, 68nm a ház csak), zuhany amikor végeztem, tip-topság a tiszta ruha tiszta ember itthonra sztem bőven elég, de ha nem csak itthon vagyunk plusz pár perc és a smink frizu is megvan.

A kicsiket pedig arra próbálom nevelni, hogy egyszerre max 2-4játék legyen elől, pakoljanak el maguk után.

Főzni pedig ha akarom ha nem segítenek:), és ott is amikor van pár pillanat két kavarás között addig a romokat takarítani, mire kész a kaja rend is van...

2013. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

3 hónapos a kicsim aki eddig naponta több órát aludt így azt lehet mondani könnyű volt. Most nem sokat alszik nappal.Ahogy szoktam csinálni: 7-kor kelünk ,neki evés ,játék majd visszaalszik egy 40 perc után. Én ekkora felöltözök,rendbe teszem magam,reggelizek. 11 körül felébred ,ilyenkor ébren van délután 3-4 óráig. Akkor , evés ,játék,én is eszek,kivisszük a kutyákat sétálni,elmegyünk boltba.Amíg ébren van kiporszívozok ,mert ugye az hangos.Este 8-kor pancsi,vacsi ,alvás. Akkor vacsizom,megnézem a napi sorozatomat :) Utána 10 perc alatt letörölgetek minden szekrényt,polcot,10 perc alatt rendbe vágom a konyhát ,5 perc alatt lemosok mindent a fürdőbe ,felmosok és lazulás van. Főzni minden másnap főzök vagy a párom főz amikor itthon van,másnap azt eszem, ha harmadnap is dolgozik akkor valami gyors kaját eszek, (sültkrumpli, fagyasztott fasírt,sült debrecenit vagy gyrost.)Kutyáim vannak és porallergiám is van,szóval nekem muszáj minden nap,max 2 naponta mindent letörölni ,felmosni viszont naponta! Ez évek alatt annyira belém rögzült,hogyha csak napokig 4 órákat tudok aludni akkor is a lakás rendben van. Vasalni csak a legszükségesebbeket szoktam, nagytakarítást 2-3 hetente.A lakás csak 54 négyzetméter.

A babámtól nem igazán veszek el időt,végig foglalkozom vele míg ébren van kivéve míg kiporszívózok,de addig elvan egyedül meg talán még 10 percet és ennyi.



Még annyit ,hogy én is bébiszitterkedtem több családnál alkalmanként. Ott se volt minden patyolat,de a gyerekkel foglalkoztak.Amíg én ott voltam akkor kapcsolódtak ki. Ez a fontos ,hogy a házasság és a gyerek -szülő kapcsolat tökéletes legyen. Ez a takarítás az én mániám,de nekem muszájként kezdődött.Inkább ez ,minthogy gyógyszert szedjek.

2013. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!