Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült eladnod a gyermeked...

Sikerült eladnod a gyermeked kinőtt ruháit?

Figyelt kérdés
Vaterán vagy teszveszen próbálkoztál? Jó áron keltek el?
2013. febr. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2013. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Sajnos olyan alacsony áron kérték, hogy inkább tárolom egy részét, azokat ami szinte új, vagy csak keveset használt. A nagyobb, használtabbakat bevittem a bölcsibe, ott majd hasznát veszik, örültek is a ruhacsomagnak.

2013. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken csak vásárolok. Szokott lenni helyi börze,oda viszem el, ott azért korrekt árat kap az ember.
2013. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én apródozok. Addig nem adom el amíg nem kapok érte annyit amennyiért árulom, nekem bejött :)
2013. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem sőt szinte semmi babaholmit szinte új babakocsit is aprópénzért akarták megvenni inkább megtartottam ami meg olyan oda adom ingyen olyanoknak akik nem tudják meg venni....holnap jön is egy anyuk etetőszékért és pár apróságért :)
2013. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. 6 nagy zsák ruhát akartam eladni 10 ezer forintért , de a kutyának sem kellett...
2013. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok...teszezek és vaterázok,mindent 1 ft-ról indítok,és általában várakozáson felül elmegy minden.Legyen az ruhacsomag,vagy csak 1-1 darab.2 fiú+4.5 hónapos kislány anyukája
2013. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!