Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testmozgás otthon, szülés...

Testmozgás otthon, szülés után, mit, mikor kezdhetem? Szoptatok.

Figyelt kérdés
akinek van tapasztalata,megosztaná?bmi minimális kis lötyögés sokat dobna a kedvemen,esetleg cd,videó?fizikailag jól vagyok,gátsebem is rendben,2hete szültem.Köszi!
2013. márc. 10. 12:13
 1/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
2 hónapig vártam, előtte nem volt rá energiám és a 6 hetes kontroll előtt amúgy se kezdtem volna semmiképpen. Én is szoptatok, általában izomerősítő gyakorlatokag csinálok főleg hasra. Sokat kell inni és akkor nem csökken tőle a tejed, meg óvatosan kell kezdeni mert az izomláz változtathat a tej ízén és van amelyik baba emiatt nem fogadja el.
2013. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két héttel szülés után kezdtem tornázni, hat héttel szülés után futni jártam. Szoptatással semmi gond nem volt. Mondjuk én aktívan sportoltam szülés előtt is.
2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!