Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában mi kell ahhoz hogy...

Angliában mi kell ahhoz hogy teljes fizetést kapjak a maternity leave alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan cegnel kell dolgoznod ahol ez "bonuszkent" benne van a ceg szerzodoesebe. Sajnos en is csak a minimumot kaptam 580font gyes, £80 taxt credit a gyerek utan es £80font csaladi potlek. Gondolhatod mekkora kieses volt a £1300 nettom helyett. :( Igy 1 eves koraba vissza is jottem melozni mert szinte semmit sem tudtunk felretenni ugy meg nem eri meg.

A baratnom viszont kapta ugyan igy mint en + a cege kipotolta neki meg £400-500 fontal havonta, hogy a teljes fizeteset kapja 1 evig amig otthon van.

Egy masik ismerosomnek fel evet adott a cege teljes fizetessel es utanna meg mehetett 10 honapig arra a maternity leavere amin en voltam.

Ez valtozo nezd meg a szerzodesed. En egy irodaban dolgozom mar 7 eve, a baratnom egy etterembe es az ismerosom egy elektronikai cegnel. Szoval nagyon valtozo.

2013. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cegtol/szerzodestol fuggetlenul ha jogosult vagy az SMP-re akkor az elso 6het a fizud 90%a majd a fennmarado 33hetre heti 120-126.

39hetig fizetik nem 52.

Nem tudom az elso valaszolo ismerosei hogy csinaltak de 2 Maternity leave-t tudhatok magam mogott jol meno uri cegnel de ilyenrol meg nem hallottam/hallottunk.

Bonus szabirol igen ha beteg a gyerek de ilyenrol ...

De javaslom: direct.gov.uk

Mindent megtalalsz es legalabb 100%ra ugyis van.

2013. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!