Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol lehet megigenyelni...

Mikortol lehet megigenyelni ax egyszeri antasagi segelyt angliaban (sure start maternity grant-ot)?

Figyelt kérdés
teljesen osszezavarodok mar es nem tudom mikor mit kell, lehet igenyelni, midwife nem mondott semmit, igy en sem tudok semmit!
2010. nov. 4. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem mindent egy ugyintezo csaj csinalt, mert nekem fogalmam nem volt ezekrol.

Ez a 190 vagy az 500 £os?

A 190-est a terhesseg betoltott 20. hete utan lehet az 500-asat meg a baba megszuletese utan de 3 honapos kora elott.En igy tudom.

Job Center plusban tudnak szerintem segiteni.

2010. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en ugy tudom hogy a 190-et a betoltott 25 het utan lehet, az 500fontot meg a megszuletes elott valamivel, csak nem tudom hogy mennyivel., de azert koszi
2010. nov. 4. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 500-hoz nekem kertek a szuletesi anyakonyvi kivonatat (birth certificate).Az meg a szuletese elott ugye nincs meg....

de lehet mar elotte is meg lehet igenyelni nem tudom....

2010. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Health in Pregnancy Grant-et(£190) a betoltott 25.het utan igenyelheted, a Sure Start Maternity Grant-et (£500) pedig betoltott 29. het es a baba 3 honapos kora kozott igenyelheted. Itt reszletesebben is utana tudsz olvasni: [link]
2010. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom, pont most talaltam meg az oldalakat a benefiteket meg minden mast ami erdekelt. de megegyszer koszonom a segitseget
2010. nov. 4. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
az 500-asat a szuletes elott 11. hettol a szuletes utan 3 honapig asszem... a napokban neztem meg pedig. direct.gov.uk :)
2010. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! En az 500asra akartam ramenni, de nem adtak meg, mert semmi mas benefitem nincs. Fura ez az orszag. Ha nincs minimum egy (tax credit, maternity pay etc) nem adnak masikat. Otthon ez annyiban masabb, hogy ha mar egy van, akkor nem kapsz tobbet. En a baby szuletese utan ujra megprobalom. Jo babazast neked (nektek)! :)
2012. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!