Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik letettétek a...

Anyukák, akik letettétek a cigarettát a baba érdekében! Visszaszoktatok a szoptatási időszak letelte után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél ahogy nem szoptattam,vissza is szoktam. Második babámat még szoptatom,de remélem nem szokom vissza,mert pl. most nagyon büdösnek tartom,míg az első gyereknél nem.
2013. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A sógórnőm visszaszokott.
2013. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
én még mindig várandós, de sajnos valószínűnek tartom, h vissza fogok szokni, mert nagyon hiányzik. hormonok ide vagy oda, én a terhesség alatt is kívánom, hiába nem látott a szervezetem nikotint hónapok óta.
2013. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Hát sajnos én több olyat ismerek aki visszaszokott. De nem rögtön hanem 1-2 év után. Én azért szoktam le 5 éve hogy hamarosan jöhet a baba. Sajnos azóta sem sikerült de mégsem szoktam vissza. Szeritnem elég buta az aki vissza szokik. Én nagyon örülök hogy már nem minden napjaim része, mért kéne ezt vissza csinálni???? Egyik barátnőm is megbánta és ugy kezdte hogy na csak ha elmegy valahova azóta már rendesen vissza is szokott most próbálkozik újra letenni, de már megint nehéz. Ö pl miután abba hagyta a szoptatást eá 1 évre kezdte újra.
2013. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Három és fél éve nem dohányoztam, nem is hiányzik. Az első pozitív teszt után hagytam abba, kb. 6-8 év bagózás után.


Én főleg annak tudom be a leszokás sikerét, hogy bennem mindig megvolt az a gondolat, az az érzés, hogy nem akarok örökre dohányosnak lenni. Ez egy kollégiumban lakó egyetemista lány hóbortja volt, nem egy felnőtt szülőé. Szóval eleve bennem volt a terv, hogy addig lesz füst és nem tovább.

Másrészt a felmenőim közt sem volt dohányos, nincs előttem az a minta, hogy a dohányzás az élethez tartozik.

2013. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 zabmester ***** válasza:
72%

Sajnos igen. Pedig nem volt nehéz letenni, a terhesség elején nem is kívántam. A vége felé viszont már nagyon, minden éjjel azt álmodtam, hogy cigizek. Szoptatás után szinte rögtön visszaszoktam. Eleinte próbáltam tartani, hogy csak keveset, csak napi öt szálat szívok el, de pár hónap után szinte ugyanannyit dohányoztam, mint a terhesség előtt.

Ha lesz kistesó, jó lenne végleg elhagyni a cigit, de sajnos még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy soha többet nem gyújthatok rá. Az tovább nehezíti a helyzetet, hogy az egész családomban mindenki dohányzik, a párom családjában úgyszintén. Szóval akárhova megyünk, mindenhol előkerül előbb utóbb, hogy menjünk ki rágyújtani.

2013. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

6.: én azt álmodom, h épp rágyújtanék, amikor "hirtelen kiderül" számomra, h terhes vagyok, így aztán nem gyújthatok rá - még az álmaimban sem... egyébként az álom hiteles, a valóságban is így volt. meglepetés-baba a miénk. csináltam egy tesztet, ami pozitív lett és akkor tudatosult, h az a korábban, még a teszt előtt elszívott cigi volt az utolsó cigi :)

3. voltam

2013. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nemszoktam vissza,de nem azt mondom hogy hetente egy szálat sem szivok el...tudom felesleges ennyikét,de néha mikor magam vagyok olyan jolesik :)3,4 honapig elvan egy csomag cigi,tényleg csak ha megkivánom.
2013. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vissza.
2013. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amilyen szépen és gyorsan leszoktam mikor megtudtam,hogy terhes vagyok,most pont annyira nem megy...

Mert igen sajnos ahogy már nem szoptattam vissza is szoktam.

És az istenért sem tudom újra rászánnom magam,hogy megint le tegyem...

2013. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!