Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik letettétek a...

Anyukák, akik letettétek a cigarettát a baba érdekében! Visszaszoktatok a szoptatási időszak letelte után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam vissza, de azt nem mondhatom, hogy nem gyújtottam rá.

A babaprojekt előtt 3 hónappal tettem le a cigit, egy napon a fogamzásgátlóval. Akkor már 13 éve cigiztem és 11 éve szedtem a bogyót. Amikor akartuk egyből jött a baba, és 1,5 évig szoptattam. Ezután egyből megfogant a kistesó, Őt 10 hónapig szoptattam. Ezután volt pár alkalom, hogy rágyújtottam, talán 5-6 szál cigit szívtam el, de vízipipázni gyakrabban szoktunk baráti társaságban. Most megint füstmentes időszakom következik, mert jön a 3. baba.

2013. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam vissza. 4 éve nem gyújtottam rá, nem is fogok, de még mindig álmodom néha azt, hogy rágyújtok, és jól esik! :)
2013. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam a fejést visszaszoktam. Már úgy hiányzott.
2013. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!