Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A második baba már nálatok...

A második baba már nálatok sem olyan "nagy szám"?

Figyelt kérdés
6 hete született meg a 2. kisfiam, és a nagyszülőkön kívül egy barátunk, rokonunk sem jött megnézni. Persze sms-t, telefonhívást kaptunk, hogy gratulálnak, illetve like-olták a netre feltöltött képeket, de egyébként semmi. Nekem ez azért furcsa, mert amikor megszültem az első gyerekemet sokan jöttek babalátogatóba, most meg semmi.
2013. ápr. 21. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
így van, csak az elsőt látogatták, fura volt nekem is, rosszul is esett kicsit.
2013. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerek vagyok, sajnos ez végig így lesz:( Hányszor hallottam,h a második gyerek az asztal alatt is felnő... Majd figyelj nagyon, hogy a második gyereknél is ugyanannyira legyél lelkes, amikor először megy oviba, suliba stb... Nekem ez esett anno nagyon rosszul,h én már csak rutin voltam, meg bármit csináltam nem volt érdekes, mert a tesóm már megcsinálta egyszer...
2013. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ma 2 hetes a 2. kislányom, és közel se érdeklődnek annyira még a családtagok se, mint először. az sms-ek, fb üzenetek-lájkok jönnek, de érezhetően kisebb az érdeklődés. nem mondom, hogy jól esik, de kicsit számítottam rá.
2013. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk a kislányunknál sem igazán jöttek, a 2. babánál meg alig lesz valaki a nagyszülőkön kívül aki majd meglátogat, ez van!Én számítottam erre!
2013. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt már a terhesség alatt érzem. Az első babánál mindenki mindent kölcsönadott, meg csomó mindent kaptunk is ajándékba. Most meg... még csak nem is érdeklődnek felőlünk.

De ahogy olvasom ez a szülés után sem lesz másként :( Szomorú.

2013. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!