Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ezt engednétek a férjeteknek?

Ti ezt engednétek a férjeteknek?

Figyelt kérdés
Sajnos mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy gyümölcsöt együnk. Viszont az oviba heti 1x van gyümölcsnap. A férjem ragaszkodik hozzá, hogy vigyünk minden egyes héten, merthogy szerinte ciki ha nem viszünk. De mondjuk az a pár darab gyümi jó lenne itthonra is. Én engedek neki, hogy vegyen, de ez a mi kajánk pénzéből vesz el. Sajnos egyáltalán nem tudunk gyümölcsöt enni.
2013. máj. 7. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20-as!

Atyavilág! Akkor ti sem vagytok elhízva,én tuti nem tudnám ennyiből megoldani az étkeztetést...

Szoktatok húst enni?

2013. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer 6 emberre egy hónapra? Azt mégis hogyan? Elképzelni sem tudom, még 1 embernek sem tudnám ennyiből elképzelni egy hónapra az étkezést.
2013. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért a 3 gyermek után járó családi pótlékból szerintem ki lehetne gazdálkodni hetente 2 db gyümölcsöt, és a másik kettőre is gondolni kellene. Szükségük van a vitaminra, és ha ezt nem tudod biztositani nekik akkor bele sem merek gondolni hogy még mi az amiben hiányt szenvednek. Jobban át kellett volna gondolni a gyermekvállalást, de gondolom az óvszert sem tudtad annak idején kigazdálkodni.... Szégyelld magad!
2013. máj. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nálunk havonta kell vinni 1-1,5 kg-t.

Nem tudom, hogy csináljátok, mi kb hetente megyünk nagybevásárolni, alkalmanként 10e Ft-ért, és ez bár több összesen 10e-rel, de mi bőségesen veszünk gyümölcsöt, húst, joghurtokat, édességet, sajtot.

Azért a tisztálkodás nem olyan drága, használjatok olcsó, nagy kiszerelésű sampont és tusfürdőt (vagy szappant, az sokáig elég). Vagy kevertess a gyerekeknek gyógyszertárit.

Sajnálom, hogy ilyen rossz anyagi körülményetek van, és gondolom nem volt mindig ilyen, mert akkor az ember nem vállal 3 gyereket.

Ha nehéz is, vigyetek az oviba 2 hetente, vagy heti 1 db-ot, és a másik két gyereknek is próbáljátok megoldani, mert a gyümölcsre nagyon nagy szükségük van.

2013. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!