Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyanok segítségét szeretném...

Olyanok segítségét szeretném kérni, akik fogamzásgátló abbahagyása után AZONNAL terhesek lettek és/vagy váratlanul érkezett a 2. baba! Igaz-e a következő (ld. Lent)? Ti is így éreztetek?

Figyelt kérdés

Igaz-e, hogy f.gátló elhagyása után nagyobb esélye van a terhességnek, ill. igaz-e az, hogy gyakoribb az ikerterhesség? Főként tapasztalatokat várok!

Többedik babásoktól kérdezném: Ti is így elbizonytalanodtatok? Normális ez?

Egy hónapja még én győzködtem a páromat, hogy kell egy tesó a lányunknak (11 hónapos), de most, hogy esély van rá, hogy újra terhes leszek, nagyon megijedtem a gondolattól! Ti is így voltatok?


2009. okt. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem a Tri-regolt.Novemberben hagytam abba,januárban jött meg legközelebb,azután semmi.És márciusban megfogant a babánk úgy,hogy februárban szinte semmi szex nem volt.Nem néztünk sem középidőt,semmit.Csak akkor voltunk együtt,mikor jól esett mindkettőnknek.Egy baba lett.De állítólag nagy az esélye a terhességnek.
2009. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőre sokat vártunk, nehezen jött össze. Ezért a második babát hamarabb tervbe vettünk, ekkor a nagy 18 hónapos volt. Persze elsőre sikerült a baba, akkor én is megijedtem, hogy most mi lesz. Nem mondom, hogy könnyű, nehéz 2 gyerekkel! Épp 9 hónapod van arra, hogy felkészülj!
2009. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly augusztusban hagytam abba, szeptember végén megfogant. Nem ikerterhesség volt.
2009. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várom a további tapasztalatokat!

Tudjátok, nem tudtunk megegyezni a párommal, hogy mikor is szeretnénk másik babát, de 2 hete szerdán elfogyott a gyógyszerem. Úgy gondoltuk, vigyázunk, ha jönni akar a baba, majd jön, nem védekezünk komolyabban. Reggel viszont elkapott minket a hév, és egyáltalán nem védekeztünk. Eddig úgy éreztem, hogy jöhet a kicsi, de most, hogy esélyes, háát... elbizonytalanodtam. 2 gyereket még felnevelünk, de mi lesz, ha ikrek lesznek? Kislányunk első próbálkozásra összejött, így gondolom, hogy most is lehet elsőre babánk...

Őszintén szólva hirtelen megijedtem a gondolattól. Remélem, ez normális reakció!

2009. okt. 1. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Első babánál áprilisban hagytam abba a gyógyszert,július végére megfogant.

Április végén szültem.Azóta védekezünk,mégis jön a következő baba.

6 hetes vagyok.

Nagyon félek,hisz a nagy picim is csak 14 hónapos lesz,mikor megszületik a picur,de úgyis az ember helytáll,mert nincs más választás.

Egy kb 20 hós kicsi lány,már olyan okos értelmes,hogy szerintem simán el boldogulsz kettővel,de ehhez késznek kell hogy érezd magad.

2009. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!