Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése után,...

Fogamzásgátló szedése után, mikortól sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés

Novemberben hagytam abba a Lindynett20 fogamzásgátló szedését,körübelül 4évig szedtem. Mennyi idő mire össze jön a baba? Mikor ürül ki a szervezetből?

Van egy barátnőm aki csak 1hónapra tette le,hogy kicsit szünetet tartson,és rögtön sikerült neki! Mi még csak úgy igazán most kezdünk majd bele a baba projektbe!

Mindenkinek köszönöm a választ!


2011. jan. 28. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemásolok egy kérdést amit én tettem fel, a válaszok között a te kérdésedre is kaphatsz választ. Én még csak tervezgetem a dolgokat, tehát sajnos a kérdésedre konkrét választ nemtudok mondani, de első körbe talán már ez is segít.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Itt tényleg minden le van írva!

2011. jan. 28. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem!:)
2011. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia.Én december 16.-án hagytam abba a bogyo szedésést,és január 18.-án teszteltem egy halvány pozit,ami azota már szép 2 erös csik lett.Hétfön megyek dokihoz.

A mostani gyogyszereknél nincs kiürülési,kitisztulási idö.Nagyon alacsony hormontartalmuak.De hat babot szeretnétek,kezd el szedni az Elevitet.Én is szedem már.Viki

2011. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia. Gratulálok! Én novemberben hagytam abba,és januártól próbálkozunk,vagyis eddig csak 1x sikerült együtt lenünk,mer a páromnak elkellet utaznia! Már én is szedem az elevitet,de nekem azt mondta az orvos hogy úgy szedjem hogy miután elmúlik a menzeszem,utána rá 2hétre amíg újra meg nem jön! Boldog baba várást kívánok!
2011. jan. 30. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!!Hát nekem nem jött azota már meg.Én akkor kezdtem el szedni amikor megtudtam hogy babás vagyok.tudom hogy már elötte elkellett volna kezdeni,de igy alakult.

Hömérözöl,vagy vezetsz görbét esetleg??Hogyan figyeled a tested jelzéseit?Állitolag sokkal hamarabb lehet teherbeesni,gyogyszer abbahagyása után,mint késöbb!!!

2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen erről már én is hallottam hogy előbb teherbe lehet esni! Hát remélem jövő hónapban nekem is sikerül!

Nem hőmérőzök,nincs hozzá türelmem! Ovulációs tesztet csinálok,de nem is tudom,hétfő óta csinálom és még nem volt pém,utoljára 12én jött meg,a ciklusom hossz meg 28-31között van..szóval elvileg már rég kellet volna lennie pémnek,meg szoktam is érezni,fáj a cici,hasam..de most semmi sem volt! Lehet kimaradt,vagy nem tudom! Valószínű hogy elmegyek nőgyógyászhoz.

Hány hetes vagy?

Pussz:Kriszti

2011. jan. 30. 18:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Szorítok neked a holnapi miatt hogy már lássa a kis babádat! Majd írd meg hogy mi volt!
2011. jan. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!