Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idős korig...

Szerintetek mennyi idős korig normális ha egy kislány látja meztelenül a szüleit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*kezd. Bocsánat! Előző voltam.
2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem A kislány kb 1,5-2 évesen már ne lássa apukát gatya nélkül egyátalán,az anyuka nem baj,hiszen egyneműek, a kisfiú,meg szerintem ovis korban már csak max fehérneműben lássa anyukáját,mikor már nagyon érdeklődő lesz a másik nem iránt.
2013. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Másfél évesen ne lássa a kislány az apját???

Neked volt már másfél éves kislányod?

Ez mókás.

Ezzel az erővel 10 hónaposan se lássa.

Na mindegy, tudom különbözünk, csak ezen lekadtam kicsit...

2013. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Zuhanyzás után általában mindeg csak úgy kijönnek és a szobában öltöznek fel a szüleim. Apa, ha tehetné egésznap meztelen lenne azért is könyörögni kell néha hogy legalább egy gatyát felvegyen. Csak lánytestvérem van, őket talán még annyira nem de engem kb egy éve elkezdett nagyon zavarni. Szóltam is neki, de annyira nem érdekli. Anya általában rá szól, ha szólok neki. Úgy vagyok vele, hogy mostmár nem igazán illene egyikőjüknek sem teljesen meztelen lenni előttünk.

16/L és a húgom sem sokkal fiatalabb. Szerintem őt nem zavarja annyira.

2013. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
nálunk úgy van, h anyát mesztelenül látom, mikor fürdik, vagy öltözik, de ez nem zavar. Ő nem is zárja magára a fürdőszoba ajtót. Apa ellenben mindig bezárja, néha még akkor is amikor senki sincs otthon..mondjuk őt soha nem látom mesztelenül, csak egész nap alsógatyában, ami eléggé zavar. Huginak szerintem semmi baja vele. De vele együtt öltözöm, bár volt egy ilyen 'senki sem láthat mert szégyenlős vagyok' korszakom, de kinőttem. Lány vagyok.
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
15%
egy kislány csak nenézegesse pl a papáját mesztelen akárháőnyévesis ennyi nemkellazt túlkorán kezdeni hogy mesztelen faszokat lesetek a kislányomal
2013. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Miert kene egy kislanynak latnia apjat meztelenul 1,5-2evesen? Az hogy veletlen latja de direktbe,sose lattam apam alsogatya nelkul es ugy gondolom ez a normalisegy anya mas,de sztem egy tini fiu elott mar az anya se vegye le a fehernemut
2013. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam anyámat ,apámat meztelen sokáig -nem volt ez a dolog téma nálunk- és lelki sérülés nélkül felnőttem. Úgy gondolom a meztelenséget jól kezelem. 39/N
2014. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Olvastam, hogy egy széles körű felmérés azt igazolta, hogy amelyik családban a szülők és gyerekek gyakran vannak egymás előtt meztelenül, a gyerekek később sokkal kevésbé gátlásosak, kiegyensúlyozottabbak, a szexuális és házaséletük rendezettebb, nagyobb az önbizalmuk, ezáltal sikeresebbek minden téren.
2014. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!