Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ez az összefüggés?...

Miért ez az összefüggés? Szegény család= gyerek nehezebben kezelhető, rossz tanuló, jobb módú család= jó gyerek, jó tanuló?

Figyelt kérdés

Én valahogy a környezetemben és az emlékeimben ezt figyeltem meg.Persze nyilván van kivétel, de elenyésző.


Na de mi az össze függés?


2014. márc. 8. 12:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gazdagok többsége nagyon sokat dolgozik, apukám is reggel 8kor elmegy, este 7kor ér haza, legtöbbször vasárnap is dolgozik. Sajnos nincs is ránk semmi ideje, mert amikor hazajön fáradt és mindig stresszes.

A jobb módúak azért tanultabbak szerintem, mert látják, hogy megéri keményen dolgozni és tanulni. Míg a szegényebbeknél legyintenek gondolom, hogy áhh jó az a 2es-3as jegy is, úgysem azt nézik a gyárban a felvételnél. :D

2016. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!