Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta ezt a...

Más is tapasztalta ezt a Neogranormon kenőccsel?

Figyelt kérdés

Rendszeresen úgy járok vele, hogy a doboz felében levegő van.

Tegnap a kenöcs 1/4-e hiányzott. aztán jött egy minimális és utána csak levegő. Mire a levegőt kinyomtam, már csak a kenőcs 1/4-e maradt meg. Vagyis fele a kenőcsnek levegő volt.



2014. ápr. 18. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben szoktam 100milis tégelyes neogranormont venni,1000ft. Van nagyobb kiszerelésben is!
2014. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem ez volt a kérdés
2014. ápr. 18. 10:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a tégelyes, és a tubusos kenőcs teljesen más
2014. ápr. 18. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy ha ennyire megjárod a tubusossal,akkor vedd a tégelyeset....értettem a kérdést egyébként. Nem tudtam hogy van különbség! Üdv.
2014. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, már nekem is feltűnt, engem nem is a levegő bosszant a legjobban hanem az, hogy a maradékot alig tudom belőle kinyomni, csinálhatnának neki álló tubust mint a fogkrémeknél, így nehéz megérezni mennyi van még benne.
2014. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem a levegő is bosszant, mert amikor fele levegő, akkor tulajdonképpen kétszer annyiba kerül a kenőcs
2014. ápr. 18. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen de grammra megy...
2014. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb ha veszek, akkor megmérem, hogy hány gramm :-D
2014. ápr. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!