Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Milyen (volt)...

Kedves Anyukák! Milyen (volt) egy átlagos napotok az újszülött babával?

Figyelt kérdés
2 hét múlva ,vagy hamarabb nekem is egy kisfiam születik, kérdésemet böviteném,hiszen mindenhol másak a programok,szabadidök,elfoglaltságok, lesz idöm mindenre ezekben az úgynevezett ´´fárasztó´´ napokban,hetekben? sokan ijesztgettek már,hogy nehéz de megéri, hát ez normális,de viszont sokan mondták hogy elég jó és türhetö :) Én inkább attól félek,hogy valamiröl megfeledkezem,vagy nem fog beleférni éjjelembe nappalomba a teendöim :) Megköszönném, ha le írnátok egy pár élményt ,a mostani vagy a múlt ideji életetekröl a csöpségekkel!!! :) 19-L

2014. jún. 8. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lettem leszavazva. Mert a 3-ast leszoltam? Mert szerintem semmi roszat nem írtam a kérdezőnek.
2014. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Micsoda tapló emberek vannak komolyan mondom döbbenet...
2014. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én felpontoztalak:)! A 3-as egy ocsmány undorító selejtje a társadalomnak....


Én is 20 évesen szültem az elsőt, most 42 vagyok és van egy 4 hónaposom:).

Az első hónap nehéz volt... Nem akart szopizni... Sokszor átmentem a nappaliba a babával, hogy apa tudjon aludni.

Én utalok fejni, ezért csak annyit fejtem, amennyit muszáj volt, hogy ne gyulladjon be a mellem. Éjszaka mindig sírt, fecskendővel csöpögtettem a szájába az anyatejet, és próbálkoztam közben cicit adni neki, hogy fogadja el, hogy ne kelljen fejni, hanem tanuljon meg szopni. Szép lassan sikerült, elfogadta, és most nagyon jó húsban levő szopis baba.

Kb.két hetes volt, mikor rájöttem, hogy ez a gyermek a hasán szeret aludni... átfordítottam, hirtelen 5-6 órákat aludt ejszaka...

Pihenj sokat, mert kell a tejcihez. Házimunkát tenyleg csak akkor tudsz csinálni, ha alszik a baba...

Jó bábazást!!!!

2014. jún. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!