Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik most a trendi kisfiu/kislá...

Mik most a trendi kisfiu/kislány nevek? Vagy kinek mi tetszik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam Sebestyén szerintem gyönyörű név és olyan ritka, hogy mindenki megjegyzi!
2010. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam Ármin, nekem ez a legszebb és nem ismerek másik Ármint, tehát nem túl gyakori. Ha a tesó fiú lesz: Dorián, ez sem tömegnév, de nekem nagyon tetszik. Lány: Alina, Amira, Zorka, Lili, Maura,

üdv

2010. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kornyezetembe sok Bence,Mark,Balint,Daniel van es sok Fanni,Jazmin,Viktoria.

Viszont szerintem az uj divat most van kibontakozoban:mindenki regi magyar nevet ad a gyerekenek.Mert van egy csomo Levente,Koppany is erre fele.

Par ev mulva ezek lesznek tobbsegben.

Nekem pl nagyon tetszik itt egy anyukanak 4 gyereke van es mindnek magyar neve van:Cseke,Csoma,Rege es Edua.

Szerintem jot valasztottak.

Most itt olvastam a Zolta nevet ami nagyon megtetszett.

De nekem tetszenek a bibliai nevek is.

Szerintem mindenkinek a sajat dontese milyen nevet ad a gyerekenek.Es ezert nem is szabad lehurrogni mast.

Nem egyszer hurrogtak vagy pontoztak le ezert.

A kisfiamat amugy Erik Tibornak hivjak.De tetszett meg a Zalan,Milan,Marcell,Ruben,Simon,Adrian,Marton,Donat,Dorian,Krisztan,Koppany.

Lanynevek:Izabella,Annabella,Blanka,Patricia,Melania,Emma,Flora,Leila,Linda,Dalma.

Az uj kedvencem a Bitia.

De ha lanyunk lett volna a Bonita Viktoria nevet kapja.

2010. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ha lányom lenne akkor : Valentina,Adrienn,Linda

Ha fiam lenne akkor:Valentin,Rómeó,Gergő

2011. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

lány : Györgyi(ke)

fiú : György

:):)

2012. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!