Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Pharmatex...

Mit gondoltok a Pharmatex nevű fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Használ szerintetek valamit? Melyik a leghatásosabb és melyik a legkevésbé? Van aki e mellett esett teherbe?
2014. okt. 6. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan egy ilyen terméket sem használtam, de úgy tudom, hogy a pharmatex vény nélkül kapható fog.gàtló szerek nem éppen a legbiztonságosabbak. Az egyik ismerősőmnek azt ajànlotta a nőgyógyásza, hogy azok válasszák ezt a terméket, akiknek nem gond ha becsúszik a baba, mert valószínűleg előbb-utóbb be fog ez mellett....
2014. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Én egy évig használtam a kúpot, aztán terhes lettem...valami figyelmetlenség elég volt, de tudtam, hogy ez előfordulhat.
2014. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos magában.Egy kis figyelmetlenség is elég,hogy ne használjon.Ahogy előttem is írták,annak jó,akik nem terveznek babát,de ha becsúszik az sem baj.
2014. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gumi mellé kiegészítönek jó, egyébként nem elég biztonságos.
2014. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően használod semmi baj nem lesz. Mondom ezt úgy, h a tervezett terhességeknél mind az ötször elsőre terhes lettem.
2014. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hogy érted , hogy nem megfelelően ? Csak fel kell helyezni és ennyi nem? :o
2014. okt. 6. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Több nőgyógyász szerint önmagában nem használnak,hallottad már a Pharmatex-babák kifejezést?
2014. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Februárban szültem a kislányomat. A szobatársamé Pharmatex baba
2014. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi a termékeiket használtuk, a krémet és a kapszulát.

Az igaz, hogy mi is úgy, hogy végülis a baba is jöhetett volna már talán.


Abbahagytuk és utána egy évvel lettem terhes, de akkor már sehogysem védekeztünk, a gyerek is cél volt.


Én sem használnám, ha kicsi esélyt sem szeretnék hagyni a babára.

2014. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Féléve használom csak a kúpot eddig nincs baba.
2014. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!