Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány évesen szültetek...

Ti hány évesen szültetek először? Szerintetek 27 évesen korai, pont megfelelő vagy későinek számít?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
nem mindegy? már nem tudsz vissza utazni hogy előbb szülj...szüljél amint meg van a megfelelő háttér, mert minél közelebb vagy a 30-hoz, mint a 40-hez, annál nagyobb eséllyel lesz probléma mentes a terhességed.
2014. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mindegy. Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdéseket lehessen feltenni. Ha nem akarsz nem kell válaszolni.
2014. dec. 9. 13:27
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
25 évesen szültem először, és 29 évesen másodjára. a 27 szerintem pont ideális, de korainak semmiképpen sem nevezhető.
2014. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont megfelelő a mai világban. Túl vagy a tanulmányokon, dolgoztál pár évet, nem vagy már éretlen, stb.
2014. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
27,5 évesen szültem a kisfiam, 30 leszek a másodikkal. Szerintem jókor szültem. Megvoltak a ledolgozott éveim, 5 éves kapcsolat (házasság), stabil háttér.
2014. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor az egyetlen tényező, persze ha csak ez alapján nézzük, akkor akár ideális is lehet.
2014. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap híján 31 éves voltam, mikor a fiunk született. Azt te tudod, hogy megfelelő-e. Ha érzelmileg, anyagilag rendezett családba születik a baba, akkor megfelelő, ha nem, akkor korai.
2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, ideális körülmények mellet, sok-sok próbálkozás után 25 évesen sikerült. Ha te 27 évesen éred el azt a pont megfelelő szintet a párkapcsolatodban, szellemileg, és anyagilag, hogy családot alapíts (és sikerül is), akkor 27 leszel. Ha 30, akkor 30.
2014. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem se a kor az egyetlen fontos tényező. Persze fontos, de annyi minden más "kell" még hozzá. A kort figyelve csak biológiailag lehet meghatározni, hogy mikor optimális. De erről is megoszlanak a vélemények.
2014. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

27 éves+1 hónapos voltam amikor szültem:)

Nekem pont megfelelő volt, összeházasodtunk már és pénzünk is volt elég tartalékba félretéve.

Mi úgy voltunk vele, hogy mire várjunk még?

Az én szakmámban előrelépni nincs hova, és dolgoztam már 4 éve, tehát a TGYÁS meg minden járt.

2014. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!