Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titetek mennyire változtatott...

Titetek mennyire változtatott meg az anyaság? (a személyiségeteket, értékrendeteket)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Én 33 vagyok, 7 hós a babám. Én sokkal érzékenyebb, lettem mióta megvan, sokkal jobban bele tudom magam érezni élethelyzetekbe, ha pl beteg babáról, kisgyerekről olvasok, látom a TV-ben, képes vagyok az első perctől az utolsóig végigbőgni. Meg talán türelmesebb is lettem.
2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
17:59-es vagyok, na ezt kihagytam, rám is igaz, hogy sokkal érzékenyebb lettem. Én régen soha soha életemben nem könnyeztem olyan miatt, amit pl. tévében láttam, vagy zenét hallgattam. Most meg... Bármin képes vagyok pityeregni, ami egy kicsit is érzelmeket kelt. Engem kicsit idegesít is :)
2010. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
20.47-es vagyok. Igen, én is bőgőmasina lettem, én meg egy kicsit szégyellem néha, mert korábban sose sírtam mások előtt, most meg.. Először azt hittem a hormonok játéka és majd elmúlik, de nem, érzelmileg változtam.
2010. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Én megváltoztam sokmindenben. 32 éves vagyok, a lányom 15 hónapos.

Régen a munkám volt az életem. A napjaim a szeretett munkával teltek, este pedig a párommal. Mivel alig voltam itthon, házimunkát szinte semmit nem végeztem. Sokat adtam a külsőmre, sportoltam, drága kozmetikumok, szoli fodrász stb...

Dohányoztam, néha iszogattam, éltem a szabad, és vidám kis életemet.

Most a lányom az életem:) A munkám most is hiányzik, de már nem tűnik annyira fontosnak mint régen.

Megtanultam főzni, sütni néhány sütit, mosok, takarítok, házimunkázok. A külsőmre most is adok, bár most nem futja drága kencékre, és sajnos a sport is elmaradt. Nem dohányzom, és csak ritkán borozgatok.

Végülis gyökeresen megváltozott az életem, így ez hatással van a személyiségemre is. Az anyaság megmutatta mi a fontos az életben, megtanított lemondani, szeretni, aggódni, gondoskodni, felelősséget vállalni, és jövőt tervezni.

2010. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Én egyáltalán nem változtam, az vagyok aki előtte is voltam. Nyilván az értékrendem változott, és ha kell, nem pisilek, mert a gyerek a pelenkázón van, vagy nem eszek, mert altatom , vagy később vetem le a kabátom, mert fontosabb,hogy ő ne melegedjen be...és még sorolhatnám, és ezek csak az apróságok voltak, a nagy dolgokat még nem is említettem. De ettől én magam nem változtam.
2010. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Én is lehagytam, 30 vagyok, lányom 20 hós, pocaklakóm 38 hetes.
2010. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hova tűnik a sok nő aki tisztáa megboldondul? Vagy nem mernek nyilatkozni vagy nem veszik észre magukon...
2010. febr. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Neked milyen tapasztalataid vannak?

2010. febr. 13. 10:02
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem...itt vannak,nem látod,hogy le lettem a 30on aluliak(köztük én is pontozva?


Ez már annyira vicces nemtudom az szúrja e a szemüket,hogy én írok,vagy az,hogy én még tudom élvezni az életet velük ellentétben,bár úgy sejtem mindkettő.


1 ember utál itt azt tudom vele megy a csorda...szép:/


^^

2010. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Én 32 vagyok, mégis folyton lepontoznak! Szerintem neked ez a mániád hogy fiatal vagy, és mindenki lenéz! Fordulj orvoshoz!
2010. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!