Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pirner Alma császármetszése,...

Pirner Alma császármetszése, ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban, elmondja, hogy kisminkelte magát, szép akart lenni, közben meg azért mert majdnem 4 kilós gyereke volt megcsászározzák.


[link]


Az én környezetemben 4 kiló fölött is bőven megszülik a gyerekeket. Én még ilyet nem is hallottam, hogy azért mert majdnem 4 kilós a gyerek császármetszés lesz.. Hova tart ez a világ? Normális dolog ilyet közvetíteni a nők felé, hogy milyen fontos a szülés közben az, hogy tiptop csajok legyünk, de azért a gyerek megszülésért nulla küzdelem?


2015. nov. 8. 10:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

Akkor kedves kérdező most kapsszkodj meg, külföldön élek, saját kivánságra pogramozott császárom volt négy hete és előtte kisminkeltem magam. Ha akarod küldök képet a műtét előkészítőből :-D

Remélem most végképp lesz min felháborodnod és kitölti a téma a vasárnapi délutánod.

Mi a fene közöd van egyébként hozzá, hogy ki hogy szül. Én ezt nem értem, itt németben senki nem foglalkozik ilyesmivel, egyedül a végeredmény számit. Legyen az anyuka és a baba is egészséges!!!!!

2015. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

De most miért baj ha neki a smink a fontos? Másnak meg az illatgyertya és a halk zene a fontos, az miért jobb?

Császármetszése meg ezer más indok is lehetett, amit nem egy bulvárlap hasábjaim akar kiteregetni

Amúgy légyszi ezt anyukámnak mondjad, 4.40-el megszült természetesen engem és annyi vért vesztett, hogy vérátömlesztésre volt szükség illetve nekem eltörték közben mindkét kezem. Első napokban még megfogni sem bírta a saját gyerekét, annyira erőtlen volt, én meg nem tudtam használni sokáig a kezem...

Utólag másik orvos mondta, h téraánytalanság miatt meg kellett volna császározni. Azóta ha szülés megy a tévében egyből elkapcsol, és ezen "szuper szülésélménynek" köszönhetően az én terhességemet is végig rettegésben töltötte, már majdnem pszichológushoz kellett vinni a végén, annyira kiakadt h nehogy velem is ez történjen.

2015. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%

én azt nem értem, hogyan ítélhetsz meg bármit csak azért mert szerinted a te nézőpontod a jó. szerintem meg pont attól szép az élet, hogy mind mások vagyunk.


én 16 órát vajúdtam, férjemnek telefonáltam, hogy induljon el, mert már szépen rendeződtek a fájások, aztán bevonultam a fürdőbe, megmosakodtam, hajat mostam, borotválkoztam, beszárítottam a hajam, kisminkeltem magam (persze nem bulihoz, de egy kis alapozó, púder, szájfény...) nekem jobb kedvem lett tőle, hogy nem egy lestrapált hordót láttam a tükörben, hanem egy kultúrált izgatott kismamát :)

természetes szülésem volt, köszönöm, nem folyt le a sminkem, de ha lefolyt volna se érdekelt volna, a lényeg, hogy jól éreztem magam a bőrömben, tele önbizalommal nyomtam :)

nekem is van ismerősöm akit azért császároztak mert nagy volt a baba. téraránytalanságnak hívják, igenis komoly indok a császárra. Pirner Alma is pici csajszi, szerintem ezért császározták.

másik barátnőmnél szintén téraránytalanság volt, de mivel koraszülés volt, nem császározták, mondván pici a baba, kifér. hát nem fért, halva született, újraélesztették. van blogja, lehet adományozni neki a fejlesztésekre, mert szegény kicsi gyerkőc 6 évesen fél éves szinten van :(

szerintem elolvashatnád, rádférne egy kis művelődés... :(

2015. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként többre tartom a Vilmos Körtét mint Pirner Almát.
2015. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem vágatja szét a munkaeszközt.
2015. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
sose tudhatod milyen okok vannak még h császározták,akár multbeli sérülés,egyéb betegség amit nem reklámoz,és nem tud rola senki...
2015. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan, nem tök mindegy neked, hogy ő hogyan szült? Miből gondolod, hogy neked ebbe bármilyen módon bele kell szólnod?

Egyébként meg nem hinném, hogy konkrétan P. A. bármit is direkt módon közvetítene a nők felé. Ha meg már valamit közvetíteni kell, akkor közvetítse azt, hogy mindenkinek a magánügye, hogy hogyan szüli meg a gyerekét, és az ilyen névtelen senkik véleménye egyáltalán nem számít.

2015. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én emlékeszem erre, mondta az Alma, hogy a téraránytalanság miatt lett csm-e, a dokija mondta neki, hogy az ő medencéje túl szűk, a baba meg nagy..
2016. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!