Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik abortuszellenesek azok,...

Akik abortuszellenesek azok, úgy gondolják, hogy egy nem akart gyereket megszeretnének a szülei?

Figyelt kérdés
Az örökbeadásba ne menjünk bele. Ha egy nő kiír egy kérdést, arról hogy abortuszra menne, sokszor írjàk hogy megbànod, a gyereked, abortuszos videókat linkelnek. Ugyanakkor ott van az, hogy sokszor a tervezett gyereket sem szeretik a szüleik. Bántalmazzák, nem foglalkoznak vele.
2016. jan. 16. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9%
"De ők csak a saját igazukat szajkózzák"- jah, mert te nem mi???? :D
2016. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én azért írtam, hogy szíve joga mindenkinek gyilkolni, mert az abortusz ellenesek gyilkosságnak hívják. Tulajdonképpen az is, de elfogadott.

Nem érzem, hogy hibás lennék, mert véletlen elszaladt a párom és azt se mondtam, hogy ő a hibás, egyszerűen előfordult...ezek szerint veled még nem...jól van, nem vagyunk egyformák:D

De az, hogy így kiemelted azt mutatja, hogy "valamibe kössünk már bele" vagy pedig tényleg az elején említett csoportba tartozol, akik már az esemény utánit is gyilkosságnak valják.

Bárki elmehet vadászni, aki megszerzi rá az engedélyt, a kapu mindenki előtt nyitva áll...és egy már megszületett életet ontanak ki...ez is megengedett, akkor egy még meg nem született életet mért akkora dolog kiírtani...félre ne érts, bárcsak ne kellene abortusz és sajnálom is azokat a szegény teremtéseket, akik még esélyt se kaphatnak, de az élet ilyen.

2016. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%
A síró masina csak más gyereke, ha megszületik a sajátod, gyorsan változik az ember véleménye. Régen én sem bírtam a gyerekeket, most is inkább csak az enyémet. A környezet szerintem nem annyira fontos, nálam is sok a megvető lekezelő, de őket leépítem. Gyerek előtt is voltak akik különböző okokból nem kedveltek, ezen az ember korán megtanulja túltenni magát jóesetben.
2016. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

Nokedli...Így van. Csak annyi a különbség, hogy én elfogadom azt is, aki nem akarja elvetetni a gyerekét, mert kötődik hozzá, úgy tekint rá, mint egy kész emberre.

De az abortuszellenesek nem fogadják el a másik tábor véleményét, mert szerintük ha egy gyerek megfogant és egészséges, azt "kötelező", vagy legalábbis elvárt megszülni. Mert egy még nem gondolkodó élőlény fontosabb, mint egy felnőtt nő élete.

Azokat meg nem kell bántani, akik fogamzásgátlás helyett használják az abortuszt, mert az ő hibájuk, ő dolguk, ha tönkre akarják tenni a testüket ahelyett, hogy normálisan védekeznének. Szerintem ebben a formában megkapják ők a maguk büntetését.


Visszatérve a kérdéshez, lehet hogy úgy gondolják az abortuszellenesek, hogy "Csak szüld meg, majd ha a karodban tartod a csöppséget, meglátod, milyen nagy csoda" Nem rosszindulatból írják szerintem, de ettől függetlenül még fogalmuk sincs a másik lelki világáról, vágyairól. Vagy esetleg arról, hogy a másik tökre nem úgy áll hozzá hogy kéne, hanem úgy, hogy minek hódoljon be holmi hormonok miatt az anyai ösztönöknek, mikor épp elegen vagyunk már így is a bolygón. Szerintem ha hallanák ezeket az embereket, nem kívánnának nekik gyereket.

De a másik meg az, hogy ha leszólnak egy abortuszos kérdést, nem tudhatják, hogy mi van mögötte, lehet, a nő nem akarná elvetetni a gyerekét, és csak nagyobb fájdalmat okoznak neki a megjegyzéseikkel.

Szóval egyáltalán nem képzelik magukat a másik helyébe. Mármint úgy ténylegesen a másik helyébe, gondolkodásába. De hát, hogy is tudnák, hisz nem ismerik.

2016. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9%

A síró masina csak néhány évig az, egyébként összességében úgy hívjuk őket is, hogy ember.


A gyorslövetű kiscsaládnak meg üzenem, hogy nem, nálunk ilyen soha nem fordult elő. Egészségügyi oka volt, hogy nem eshettem teherbe, és soha, egyetlen mozdulat erejéig sem kockáztattunk, mert felmértük a helyzet súlyosságát, és tudtuk, hogy nincs játék. Gyógyszert nem használhattam, tehát gumi. Ha Te magad tudod, hogy baromi könnyen teherbe esel, akkor igenis a Te felelősséged, ha egyszer is hagyod, hogy védekezés nélkül akár egyszer is csak betegye. És különösen gyomorforgató, ahogy itt sajnálkozol, hogy "aki ilyet még nem élt át, az nem is tudhatja". Hát nehogy már azért kelljen téged annyira nagyon sajnálni és nehéz sorsúnak gondolni, mert ész nélkül dugtál.

2016. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!