Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik 3 tetszik neked ezek...

Melyik 3 tetszik neked ezek közül?

Figyelt kérdés

A vezetéknév Papp


A választott keresztnevek: Emma, Ilda, Ilka, Ilze, Liza, Lola, Luca, Nóra, Tilda, Zelda, Zille, Zorka



2016. aug. 27. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10.vagyok,nem is figyeltem, hogy 3-at kéne mondani közülük:)

Ildikó tetszene, és azt lehetne Ildának becézni,

Papp Liza valójában nem rossz, most hogy így újra átgondolom,és kimondom magamban egybe,

Lolával sem rossz igazából, csak talán már az úgy túl lájtos, és minthogyha kicsit vicces lenne, ahogy elképzelem, hogy pl a tanítónéni kiabálja, hogy "Paplola!" szóval ez így nekem valamiért kicsit viccesen hangzik. Amúgy azt hiszem, rájöttem ,miért nem olyan jó, és mitől fura. Szerintem kicsit így hasonlítana a "paplan"-ra a kiejtése, szóval a Lolát ehhez nem adnám, meg hát ez a Lola is eleve , alapból kicsit becenév-hatású is valamiért.

A Papp Tilda nem lenne rossz, csak valamiért nekem kicsit pattog , egyébként a Tilda szép név, és el lehet rajta végülis gondolkozni, hogy legyen -e Papp Tilda, vagy sem. Esetleg, lehet, hogy kéne még utána egy 3. név, és az elvonna a "pattogásából", pl Pap Tilda Erna, Papp Tilda Emma; ezeket a lehetőségeket ki is felejtettem, vannak olyan nevek, amik 3-név segítségével már passzolhatnak az első névhez.

Zeldával még egyébként nem lenne rossz.

Papp Zille is nekem viccesen hangzik.

Zorkával meg teljesen fura. De amúgy nem rossz név.

2016. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!