Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyári születési gyerekek...

Nyári születési gyerekek anyukái, hogy szülinapoztok?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, eddig nekem sem jutott eszembe. Kislányom most kezdte az ovit, de már volt két szülinapi tortázás bent, és meghívták egy buliba. Erre ugye ő is mondogatja, hogy majd az ő szülinapján is vigyünk tortát. Persze ezzel semmi gond, de nyáron született. Akkor vagy épp nincs ovi, vagy összevont csoport van. Ti ilyenkor hogy csináljátok? Vagy a novemberi névnapjára vigyek neki tortát?

2016. szept. 21. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
nálunk a 22 gyerekből csak az én fiam nyári. mindekinek volt tortája, így szólt az ovonéni, hogy tartsuk meg a szülinapját májusban mert akkor még ott van mindenki és ő sem marad ki ebből!
2016. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a lányom juli elejei, de mindig akkor tartjuk a szülinapot az oviban is, és otthon is. Az oviban persze sokszor nincs mindenki ott. es a partin is sokszor valakik nyaralni vannak, de ez van.
2016. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Kisfiam augusztusi, de a nevnapja oktoberben van. Akkor vittem az oviba tortat, es uditot.

Most masodikos, suliba csak apro sutit viszek be. Bulit nem tartunk csak par kis baratjaval, mozi allatkert, cirkusz. Mikor mi a kedvenc Iden dino kiallitasra vittuk el oket pestre vonattal:)

2016. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovis kislányom augusztus végén született,előre meg volt beszélve,hogy majd szeptemberben megtartjuk az oviban is a szülinapját,így is lett,örült is a sok szülinapnak (előtte mindkét oldali nagyszülők is külön köszöntötték,meg persze mi is). Itt egyébként a nyári gyerekek is kapnak tortát,max nincs ott mindenki,de ez nem szokott probléma lenni,a kislányomat csak azért később ünnepelték,mert pont akkor zárva volt 2 hétig az ovi.
2016. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a névnapját ünnepeltük az oviban februárban. A szülinapot otthon tartottuk nyáron. Kicsit nehezebb volt leszervezni, de megoldható. Iskolásként tanévzáró hétvégéjén csináltuk. Egyébként ő júliusi.
2016. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is mindig a névnap van megtartva a barátokkal.
2016. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sehogy, főleg mert a névnapja is nyáron van. De ti akkor szerintem a névnapján vigyetek be tortát, hogy ne érezze, hogy kimarad a tortás zsúrból.
2016. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd egyeztetek az óvónènivel is.
2016. szept. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!