Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebben a...

Miért van az hogy ebben a kategoriában ha valaki feltesz egy kérdést rögtön mindenki támadja a másikat? Miért nem lehet csak a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt mert az ember ilyen, mindenki úgy gondolja, hogy neki van igaza. A gáz az, hogy ezt nem lehet normálisan megbeszélni, mert van 1-2 agresszív kismalac, aki rögtön támad, lehülyéz, veszekedni kezd, aztán lehet, hogy pont ő a hülye.

Azt bírom amikor véleményt kérdez a kérdező, mindenki megírja a maga verzióját és az ellentábor jól lepontozza a másikat. :D Vicces.


Aztán az abortuszos kérdéseknél, jönnek az abortuszellenesek gyilkosozni. Ha valakinek sérti az abortusz a lelkivilágát menjen már el mellette.


Másrészt rengeteg gázos kérdés van.

Pl. napi 20-szor kérdezik meg, hogy "Halvány a tesztem, megnéznétek?", megnézzük, de ha azt mered írni, hogy negatív, mert semmi nem látszik a kontroll vonalon kívül, hiába szerkesztgeti a képet, akkor te vagy a bunkó, mert ők évek óta próbálkoznak, de ennyi erővel filccel is behúzhatná a vonalat.

Aztán vannak az ovulációkor együtt voltunk, mennyi az esély a babára?

Illetve a lecsúszott a gumi lehetek-e terhes kérdések, ill. 16 vagyok és terhes, mit tegyek kérdések.

Ezek azért nagyban rontják az oldal színvonalát. Szerintem roppant idegesítőek.

2016. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van utolsó. De nem értem, hohy ha valaki nem tud normális választ adni akkor miért ír? Mint ahogy irok, az abortusz ellenesek ugyan miért jönnek a megölöd válaszokkal.. Egyszer tettem fel egy kérdést kétféleképpen. Mint megbántott, majd mint bántó.mindkét esetben a " kérdezö" volt a hülye :-D pedig ugyan az volt a történet. Erröl beszélek.
2016. nov. 15. 11:29
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a 11-es válaszolóval.


Kérdező:

Konkrétan, ha normálisan írsz, a kérdező akkor is megbántódik ezeknél a "tucatkérdéseknél", mert nem azt írod, amit ő hallani akar, pl. pozitív a teszt, én pont tegnap jártam így. Kulturálatlannak lettem titulálva, mert azt írtam, hogy negatív és nem pátyolgattam a lelkét.

2016. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ha van kedved, linkeld be azt a két kérdésdez, nagyon kíváncsi vagyok rájuk. :)
2016. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek szeretik osztani másoknak az észt

Szerintem is kezd rossz lenni az oldal,pedig eleve nagyon hasznos lenne

2016. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
Az abortusz ellenes szert írja, hogy megölöd, mert ti is ilyen picik voltatok és éltek, tehát az ott benn egy kicsit élő ember dobogó szívvel, vérkeringéssel, egyedi ujjlenyomattal és egyedi dns-sel. Az abortusz gyilkosság és ezt nem lehet szebben írni. És ez nem taplóság, hanem tény.
2016. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

# 16

De semmi köze hozzá, senki nem kérdezte a véleményét az ilyennek, menjen máshová hittéríteni.

(Nem vagyok sem abortuszellenes, sem abortuszpárti.)


Pont ez a baj ezzel az oldallal, hogy sok a primitív ember, aki nem tudja kordában tartani magát, fröcsög mindenhová, ha kell, ha nem.

13 voltam.

2016. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Na pl erröl beszélek! Hogy jön a kérdéshez az abortusz... Ezért sem érdemes kérdést feltenni mert a többség nem arra vàlaszol hanem hülyeségeket talál ki.mert persze mindenki jobban tudja,hogy a kérdezö miért tette fel a kérdést.

Nincs meg a kérdések mert törölve lettek. Mindenki szidott mindenkit...

Utolso,teljesen igazad van!

2016. nov. 15. 18:57
 19/24 A kérdező kommentje:

De itt van egy példa.ez nem az én kérdésem de ugyan az van itt is...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. nov. 15. 19:02
 20/24 A kérdező kommentje:
Vagy a kérdés az ikrekkel. Nem találom a kérdést.
2016. nov. 15. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!