Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebben a...

Miért van az hogy ebben a kategoriában ha valaki feltesz egy kérdést rögtön mindenki támadja a másikat? Miért nem lehet csak a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 09:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom! Annál a kérdésnél aztán tényleg példán felüli a gyökerek száma. 40-ből talán 8 adott normális választ.


13, 17 voltam.

2016. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

#22 67%-os!

Egy másik kérdésnél is ott vagdalkozol, szerintem te vagy az is. Nem neked van üldözési mániád?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2016. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van utolsó, ö az. De pont erröl beszélek. Nem a kérdésre válaszol hanem jön a kitalált hülyeség, mert ö mindent tud. Nem az én kérdésem, sajnos nincs gyerekem. De ezért sem teszek fel több kérdést itt.
2016. nov. 15. 19:26
 24/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez jó lenne, végül is ez egy kérdésekre választ adó oldal. De némelyik kérdés olyan durva, hogy gondolom a többség nem állja reakció és egyéb kommentárok nélkül. Meg vannak témák (pl. teherbe esés, abortusz) ahol alapból is "puskaporos" a levegő, a téma mivolta miatt.
2016. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!