Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülésem óta, amikor menstruál...

Szülésem óta, amikor menstruálok olyan a méhem mintha meereszkedne, lejjebb jön sokkal, van ezzel így más is?

Figyelt kérdés

KOnkrétan arra gondolok,hogy teljesen lejön a méhszája, tampont már szinte nem is tudok használni. Eddig sose éreztem a méhemet,hogy hol van (nem is kerestem, mert nem akartam szándékosan fogdosni),de az előző mensinél félrecsúszott a tampon aljáról a kezem, és odanyúltam,és éreztem a méhszájamat, szerintem olyan laza volt hogy be is tudtam volna nyúlni rajta.

Ez norméis?

Volt ezzel így más is?

Vagy valaki ezzel orvosnál?


Hogy fog ez a gyene méh akkor egy következő babát megtartani?


2010. júl. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Ha nekem ilyen problémám volna, mint amiről írsz, már rég an ődokinál várakoznék...

Nem, ez nem természetes!

A ciklus bizonyos napjain le szokott ereszkedni a méhszáj, de nem olyan mértékig, hogy azt simán kézzel is "meg lehessen" fogni.

2010. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam nődokinál, amikor előző mensinál éreztem amit már írtam fentebb, és fájt is naon a hasam.

Nem látutt rendellenességet, bár csak UH-val nézett meg mivel nagyon véreztem.

2010. júl. 7. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
jól van, pont az lenne a lényeg hogy kézzel nézze meg a méhszájad . Semmi gond.
2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jobban írva elég gond.
2010. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!