Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás. Mindent...

Hozzátáplálás. Mindent magad készítesz el, vagy veszel bébiételt is?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Általában főzök. De ha megyünk valahova, akkor inkább viszek boltit, mert nem romlik meg.
2022. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

És jobb a gyereknek vajon, ha én csinálom?

Nyilván az olyanra gondolok, amit meg tudok venni boltban is, üvegben.

Pl imádja a Hipp banános almás babakekszes desszertet. Meg tudnám csinálni én is, de mennyivel egyszerűbb lecsavarni a fedelét és adni neki. Vagy pl a répa pépet, édesburgonyát, stb.

Bevallom, kicsit lelkiismeret furdalásom van.

2022. máj. 26. 14:57
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Bevallom őszintén én ritkán főztem neki. Elég idegőrlő volt, hogy nagy lelkesedéssel rááldoztam az időm, energiám, közben ő ugye üvöltött mert mással foglalkoztam, majd nem kellett neki. Elég rossz evő volt. Inkább adtam neki az üvegeset és nem túráztattam magam ezen.
2022. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Én alapból főztem magunknak, abból kapott a gyerek is. Pl csináltam zöldség levest, sózás előtt kivettem belőle zöldséget és azt kapta. Volt bébiétel, de kb 1-2 havonta bontottam ki ha épp úgy alakult.
2022. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4, de már az első időkben is?

Mert pl itt ma tejszínes csirkemell lesz spagettivel. Egyik se egy 5 hónapos gyereknek való összetevő.

2022. máj. 26. 15:11
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát mi 6 hósan kezdtük és direkt olyanokat főztem, amit ehet. Kitaláltam pl, hogy kapjon édes burgonyát aznap, így főztem magunknak valamit belőle.
2022. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem, értem.
2022. máj. 26. 15:20
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én is csináltam, mint a 4es, de azért nem lehet minden nap ettünk emiatt zöldséges levest, meg krumplit. Meg olyanokat is szerettem volna ha eszik a gyerekem, amit mi nem eszünk meg pl. sóska, máj, ilyesmi
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi blw-zünk, így igen az első pillanattól főzök minden nap. Nem mondom, hogy nem fárasztó, néha nekem is jó lenne elővenni az üvegest, de kárpótol, hogy élvezi. Nem lesz semmi baja ha heti pár alkalommal üvegest kap és akkor főzöl amikor van kedved. Fontos hogy megismerje az otthoni ízeket, de egy nyugodt anya sokkal fontosabb :)
2022. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Én üvegeset adok. Sajnos nem megy jól uh max 1-1 kanállal eszik meg azért meg Bem kezdek fozni. Van pár dolog amit csinaltam. Almapure, meg a csirkepure :D ezeket jegkockatartoban lefagyasztottam. De szerintem amíg nem eszik mennyiséget nekem egyszerűbb az üveges. Ott állsz a konyhában, tok sok idő vagy tőle veszed el vagy alvás időben csinalod amikor lehetne mást vagy esetleg kis énido. Uh én szaranya vagyok de így jobb. :D
2022. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!