Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hós kislányom az istenért...

8 hós kislányom az istenért sem eszi meg a 8 hós üveges babakajakat?

Figyelt kérdés

Kikopi mert darabos.

2 foga van alul.

Mikor fogja elfogadni a darabost?


2022. jún. 4. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

nálunk pár alkalom kellett hozzá. ne add fel. ☺️az első 2-3 üveget úgy dobtam ki hogy jó ha fogyott belőle 2 kanállal.


más szilárdat nem próbáltál adni neki csócsálásra? én adtam kifli csücsköt ill. banánt. utána valahogy ráérzett.

2022. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki pl banánnal, hogy villával megtöröd, vagy az eddig kedvenc kajájába főtt, villával megtört krumplit teszel. Ha nem kéri, hagyj ki egy hetet, és próbáld újra. Az enyéim közül az egyik mindig, minden újításra vevő, a másikuk pedig fenntartásokkal kezeli az új állagokat.
2022. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mondta a védőnő, amikor nálunk is ez volt, hogy sok baba nem érti, hogy mik azok a darabok a pürében, mert az ,,nem oda való", sokan nem fogadják el a sima püré után. A püré az püré, a darabos meg darabos :D Próbáld tényleg külön a falatokkal, aztán majd később elfogadja a darabos pürét is.
2022. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Az én lanyom is 8 hós.

Kb 2 hónapja pürét se látott.

Pakolj elé darabosat (ne légy lusta takarítani), had ismerkedjen az állagával, azt majd elkezdi ő a saját szájába belepakolni.

2022. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Az enyém soha nem fogadta el, rendes kaját sem akart enni, 1,5 évesen még a 4-6 hónaposoknak valóakból evett meg pár fajtát
2022. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

"én lanyom is 8 hós.

Kb 2 hónapja pürét se látott"


Kb. 2 hónapja kellett volna egyáltalán először kapnia valamit 🤦

2022. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

6!


Még jó, hogy én vagyok az anyja és én (a gyerekorvossal és a védőnővel közösen) döntök ilyenekben, nem egy vadidegen a gyakoriról...


Hallotál arról, hogy a 6 hó egy AJÁNLÁS?! 4 és 8 honap közt amikor megérik rá a gyerek bármikor el lehet kezdeni...



4#

2022. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Adj neki valami puhát, amit össze tud rágni ínnyel. És mutasd meg neki, hogy kell rágni. Szerintem ha csak figyeli, ahogy eszel, az nem elég egyértelmű minden esetben, én ültem vele szemben, és kézzel a számba raktam ugyanazokat a falatokat, és látványosan tátott szájjal elkezdtem rágni előtte (igen tudom, undorító 😂). Utána rájött, hogy mit kell vele csinálni és próbált utánozni.
2022. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as de édes lehetett 🥰🥰🥰🥰
2022. jún. 4. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd kialakul, úgy emlékszem én már boldog voltam ha 8 hónaposan megevett 6 hónaposnak való kaját egy üveggel. 1 éves korára meg már simán ette amit mi.
2022. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!