Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit csináljak hogy igyon a babám?

Mit csináljak hogy igyon a babám?

Figyelt kérdés

A lányom lassan 10 hónapos. Születésétől fogva lefejt anyatejet kap (koraszülött volt,nem sikerült vissza szoktatni cicire). Az a “problémám” hogy anyatejen kívül ami napi 700-900 ml semmit nem iszik. Addig sir érte mig meg nem kapja. Mar vagy 6 féle itato poharat próbáltam, mar a 360 fokos poharat es sima poharat is.probaltam a cumibsuvegébe is. Vízzel es hígított gyümölcs purevel próbáltam de minden csak 1-1 kortyig hatásos.


Sajnos kezd a tejem csökkeni, ezert szeretnem ha inna mast is. Másnál is ilyen nehezen ment az ivás? Mit tudok meg kipróbálni, hogyan tudnám ezt könnyíteni neki?


2022. aug. 11. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Philips avent szívószálas kulacs? Nálunk az nagy kedvenc.
2022. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltuk :(
2022. aug. 11. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk sem vált be egyik itató pohár se, sem a szívószálas kulacs. Kezdetben kanállal ivott, majd rendes pohárból, ő szereti a vizet, általában azt iszik.
2022. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Eleinte nem nagy mennyiségeket ivott, többször kínáltam, kb. óránként, mindig ivott valamennyit és egyre jobban hozzászokott az iváshoz.

3# válaszoló

2022. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az én lányom is hasonló volt. 8 hónapos koráig csak anyatej, utána kezdett 360fokos pohárból 1-1 korty vizet elfogadni. Olyan egy éves lehetett mikor már nagyjából 1 decit ivott naponta. Több mint 2 éves koráig szoptattam, onnantól kezdett érdemi mennyiségű folyadékot inni. Most sem egy nagy ivó, majdnem 3 éves, és nagyon max jóindulattal számolva egy litert iszik naponta mindennel együtt. Amikor csökkenni fog a tej, el fogja fogadni. Kinalgasd mindig, de ne erőltesd.
2022. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Kiskanállal sikerült nálunk itatni. Utána szerencsére rászokott a cumisüvegre.


Ő anyatejes volt, tehát pici korában nem használtunk cumisüveget.

10 hónapos korától már abból ivott. Csak vizet.

2022. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sima kávés kanalat hasznaltatok?
2022. aug. 12. 07:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy azt, vagy a saját kanalát.
2022. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Én teáskanalat használtam. Az azért nagyobb,mint a kávéskanál.
2022. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!