Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van olyan, aki 4 hónaposan...

Van olyan, aki 4 hónaposan kezdtem a kóstoltatást, hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Hogyan, mivel kezdtétek?


(Who-fanok kíméljenek)


2022. szept. 14. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyereknél, mert tápszeresek voltak (védőnő ajánlotta). Almával, krumplival, sárgarépával, sütőtökkel kezdtem. Később lehetett keverni is ezeket.
2022. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Egy kanál turmixolt mandarinnal kezdtük.
2022. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyerekemnél akkor kezdtem (a nagy 3.5 éves, a kicsi most lesz 1)


A naggyal barackkal, az almától/krumplitól fájt a hasa.

A kicsivel meg almával kezdtem.

2022. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még nincs 4 hónapos a kislányom, de nagyon várom, hogy eljöjjön az a nap, mert nagyon bukós, minden étkezés után kín szenvedés van, próbáltunk több tápszert is, kifejezetten bukásra valókat is, de azoktól viszont székrekedése van, szenved, kínlódik, volt, hogy véres volt a pópója, olyan keményet nyomott.

Inkább ezért a bukást "választottuk", mert ezzel kevesebbet szenved, és normál tápszert kap.

Többen mondják, hogy a hozzátáplálás során csökkenni fog ez, épp ezért nagyon várjuk.

2022. szept. 14. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hozzátáplálással drasztikusan csökkent. Lányom is iszonyú bukós volt. Nagyon durván. Most 1 éves, neha néha a mai napig van. De minél többet tápláltunk hozzá, annál kevesebb bukás volt.


3#

2022. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan a glutén bevezetésével kezdtük, háziorvos javaslatára.
2022. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Almával kezdtem, de a sav miatt az vissze jött, így nekünk a zöldségek váltak be, 3.5 éves most sem nagy gyümölcsös
2022. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Őszibarack is jó, azt nagyon szerették. Egyik gyerek sem volt extrém bukós, de hozzá táplálás után jelentősen csökkent.
2022. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flora08 ***** válasza:
Mi is négyhónaposan kezdtük, almával. Mindenki a reszelt almát ajánlotta, de a kisfiam nem volt oda érte, úgyhogy megpároltam és pürésítettem, úgy nagyon szerette. Ezután jött a répa, az édesburgonya, az őszibarack és a sütőtök. Az utolsó kettőből üvegeset vettem mert akkor nem volt friss.
2022. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!