Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babátok mioor evett utoljára...

Babátok mioor evett utoljára babakajat üvegből?

Figyelt kérdés

Milyen idősen?

Mikor állt rá a saját kajatokra?


2022. szept. 18. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
2 gyerekem van, 3 és 1 évesek. Sosem kaptak babakaját üvegből. Első perctől a saját főztömet ette ( magyarán én keszitettem el neki, korának megfelelően)
2022. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
10 hónaposan. Egyik napról a másikra nem fogadta el sem az üveges sem az általam készített püréket pedig mindig jó evő volt. Azóta darabosat eszik és amit lehetett azt a miénkből ette.
2022. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

A hozzátáplálás kezdetétől azt kapja amit mi

BLW-s gyerek

2022. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én szintén turmixoltam, főzöcskéztem neki. Néha vettem üvegeset, hogy ha úgy jön ki a lépés és nincs időm főzni neki akkor azt egye,de ilyen ritkán volt.
2022. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Utoljára 5 évesen, amikor vettem a kistesójának, és annyira megízlett neki, hogy megette a felét.

Egyébként 10 hónapos kora óta azt eszi amit mi.

2022. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Még egy éves koráig, ha kirándulni mentünk, vagy távolabbi rokonokhoz, akkor végszükség esetére én vittem magammal a kedvenc babakajáját.


Nálunk vegyesen kapott itthon főzött és üveges ebédet.

2022. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Én is csak olyat szerettem volna adni amit én magam készítek. Csakhogy nem ette. Az üvegeset se annyira de jobban🤷

9-10 hónaposan már fix hogy nem evett pépet. Viszont 2 évesen aftás lett és szilárdat nem igazán tudott enni. Szóval akkor evett utoljára

2022. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
7 hónapos volt mikor az első üveges babakaját kinyitottam, abból evett egy kanállal. Soha többé semennyi üvegeset nem fogadott el. 7,5 hónapos kora óta eszi amit mi, áttertünk a blw-re.
2022. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Hippnek van ezek az egytál ételei, azt még majdnem 2 évesen is kapott, ha valamiért nem volt délbe főtt kaja.
2022. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Szükség esetére volt itthon üveges bébiétel, de soha nem kapott belőle, valahogy úgy alakult, bárhova is mentünk, volt vagy tudtunk olyan ételt vinni, amit megehet. Mondjuk nekünk nagy szerencsénk volt, mert - lekopogom - nem válogat és már az elején sem ragaszkodott a homogén püréhez, majd elég gyorsan jöhettek a darabos ételek is. A mi ennivalónkra fokozatosan tért át (1 éves korára, de apróbb módosításokkal), a főzést próbáltuk úgy intézni, hogy lehetőleg legyen benne olyan, amit ő is megehet, ha meg nem volt jó, a fagyasztóban lefagyasztott ételeket elő lehetett szedni.
2022. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!