Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak reggelire / vacsorár...

Mit adjak reggelire / vacsorára a 9 hónapos babámnak? Már elég sok mindent bevezettem, de székrekedéses ezért ami fog azt most nem kaphatja. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ti mit adtok? Most már ki fogytam az ötletekből. Tudom hogy neten van sok recept, de inkább a mindennapi bevált ételek érdekelnek. Légyszi írjatok
2023. jan. 24. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Reggelire virsli tojásból rántotta főtt tojás máskrémes kenyér bundás kenyér sonkás szendvics néha mondjuk gofri,muffin fánk.

Kis zöldség a szenvicshez ubi paradicsom amiket már bevezettél

2023. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan reggelire és vacsorára még bőven tápszert kapott a lányunk, pedig 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást.
2023. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Kifli puha bele jó minőségű csirkemellsonkával, natúr zabkása (nem ezek az ízesített vackok) gyümölccsel, kevés görög joghurttal, búzadara vízben főzve gyümölcs, milupa natúr cukormentes tejpép szintén valamilyen gyümölccsel. 10 hónaposan már ezeket ette az enyém tízóraira meg uzsonnára. Első és utolsó érkezése még most is tápszer 11 hónapos.
2023. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 8 hónapos fiam vacsorára tejpépet szokott enni. Plusz mellé csipeget a mi vacsoránkból is. Kenyér belét, pizza szélét, csirkemell sonka falatkákat, sajtot. De ez nem mennyiség, tényleg csak falatkák.

Reggelire vagy tápszert kap, vagy szintén tejpépet, az mindig tőle függ, épp mihez van türelme. De ugyanúgy csipeget az én reggelimből is.

Ennyi idősen szerintem még nem kell komplett 2 fogásos vacsorát szervírozni.

2023. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Tejpep, zabkasa, pékáru mindenfelevel, tojás stb, de igazából szinte bármi amit a felnőttek esznek csak mondjuk kézbe illő darabokra vágva.
2023. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!