Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Másnap reggel oda adnàtok a...

Másnap reggel oda adnàtok a tejbegrízt?

Figyelt kérdés

Anyósom hozott a 18 hónapos kislányomnak tejbegrízt,de délután,amikor már ebédelt, vacsira pedig nem akartam neki oda adni.

Tejtermékek bevezetve,sima tejet pár kis kanállal kapott már...de tejbegrízt nem mertem neki vacsira adni..amúgy nem igazán örvendek annak,hogy anyósom beállított vele,hiszen ha akarnék,én is tudnék neki készíteni tejbegrízt,de anyósom mániája a tehéntej, ő már a pár hónapos gyereknek is adott volna.. plusz nem tudom milyen tejből készítette, bolti vagy házi? Ízre ráadásul elég cukrosnak is tűnt. Hűtőbe van, holnap reggel még jó lehet? Sztem ez olyan ami frissen jó.

Szerintetek?



2023. júl. 8. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A glutén is be van vezetve? Bár gondolom a 18 hónaposnak már igen.

Az igazából mindegy milyen tej, fel lett forralva. Persze, odaadhatod holnap reggel is neki. Én kicsit be szoktam dobni a mikróba.

Viszont ha nem akarod odaadni, akkor nem kell.

2023. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Oda.
2023. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze, glutén is be van vezetve..
2023. júl. 8. 20:29
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én nem értem ezt a kérdést. Másfél éves! A kérdésnek akkor lenne értelme ha 8 hónapos lenne.
2023. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Oda lehet adni neki másnap, de ez a te döntésed. Anyósod hozta, de szerinted túl cukros. Ha szereted, akkor megeszed te, a kicsiknek meg csinálsz frisset kevesebb cukorral esetleg felesben tej+vízzel. Nem hiszem, hogy a 1,5 éves beárulna a mamánál, hogy nem kapta meg/nem azt kapta meg amit ő hozott.
2023. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Derjaderja ***** válasza:
17%
Én magamnak sem adnám, nem jó másnaposan. Romlott mondjuk nem lesz talán, de tejes/telszínes dolgokat általában mi nem eszünk meg másnaposan.
2023. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Hűtőben van, semmi baja nem lesz reggelre. Valóban frissen szokták enni, mert amúgy nem sok idő elkészíteni, de ez nem jelenti, hogy ne állna el és ne lehetne megenni másnap. Ha nem akarod odaadni neki, mert nem te csináltad, akkor ne tedd, de amúgy simán meg lehetne enni.
2023. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig véletlenszerűen sokat főzök belőle, így másnap is kap belőle a fiam. Ő is 18 hónapos.
2023. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap megkóstoljuk.
2023. júl. 8. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Én sem eszem meg állottan, hiába van hűtőbe, csak frissen.

18hónaposan ezen gondolkodni amúgy?! Én sem értem. Nekem már 8-9 hónaposan ették a tejbegrízt, cukorral, tejből, kakaóval.

A kicsi most 20 hónapos,szerintem vagy 1 éve nem gondolkodtam olyanon, hogy adhatok-e vagy sem.

2023. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!