Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan "tárazzak be" babapüréből?

Hogyan "tárazzak be" babapüréből?

Figyelt kérdés

Blw -s anyukák ide most légyszi ne írjanak és olyanok se akik gyakran eljutnak dm-be vagy más, többféle babakaját áruló boltba. Faluban lakunk,ritkán jutok el nagyobb boltba. Nem szeretnék heti rendszerességgel boltba menni,de rendelni sem. Nagyjából havonta rendelek egy Dm-et, és a baby love püréket néztem ki. Anyukák,akik szintén rendelitek (havi egyszer max kétszer) a babapürét,hogyan vásároltok,hány fajtát,és mekkora mennyiségben?

(Olyan válasszal sem vagyok előrébb,hogy ne tárazzak,lehet nem ízlik neki,ez benne van a pakliban,majd max megeszem én 😅.Attól nekem még havi szinten kellene rendelnem.)



2023. aug. 21. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mi a kérdés?


Havi szinten megrendeled.

2023. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Mennyi idős a pici?

Azt mondom hogy 30-40 üveggel nem lohetsz mellé. Plusz ha van időd, energiád te is megtudod csinálni, és adagonként a fagyoba rakni.

2023. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Korától függ, ha még nem eszi a darabosat, akkor maximum ilyen 8 hónaposnak valót egyelőre.

Vagy lehet akár 12 hósnak valót is, ha átmész rajta botmixerrel pl.

Én rendelnék húsosakat, meg sima zöldségest is, mert ha otthon pl olyan húst főzöl, amit ehet, akkor elég hozzá egy zöldséges püré is pl.

Illetve gyümölcsösöket, meg olyanokat is, ami habbal, keksszel van pl uzsonnára vagy tízóraira.

Esetleg még tejbegrízes, tejberizses pürék.

Ha csak ezeket adod, akkor gondolom napi 2-3 üveg elmegy.

2023. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
*zabbal
2023. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát így.


És is havi 1x bementem a dm-be és a rossmannba, éppen ahol akciós volt kuponnal és egyszerre megvettem a pelenkával és törlőkendővel együtt

2023. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a kérdés

Leírod, hogy havi 1x van erre lehetőség.


Akkor a havi 1 alkalommal az éppen korának megfelelő kajából rendelsz 1 havi mennyiséget.


Ehhez kár volt kérdést kiírni

2023. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hat és fél hónapos,egyelőre kóstol,de lassan úgyis többet fog majd. A kérdés az,hogy hány fajtát és mekkora mennyiségben érdemes tárazni. Nyilván hát hónapos kortól veszem őket,de hány fajtát érdemes és kb hány darabot egy hónapra? Többféle ízt,vagy kevesebbet de több üveggel? 20-30-40 még több darabot?
2023. aug. 21. 17:14
 8/19 A kérdező kommentje:

#6 rendelést 1 havi mennyiséget.


Úgy, úgy? De mennyi is egy havi mennyiség?

Értem én hogy van akinek ez trivialis,nekem nem az,hogy mennyi is az annyi,hány féle is legyen,stb. Nekem pl a német felsőfok trivialis,mert német tanár vagyok. Első babám,majd gondolom fél év,és én is csak legyuntek,nekem is trivialis lesz. Most nem az. :)

2023. aug. 21. 17:16
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Mivel már kóstol, így kb tudod mit szeret, azokból többet rendelsz, amit még nem evett 1-1 dbot, ha ott is bejön valamelyik akkor köv hóba abból is több.

Kb 1 só hóba 30 db, eleinte 1 et 2x re evett meg a fiam, és nem is adtam oda csak másnap.

Látod úgy is, hogy fogy és akkor kövhónapba már tudod mikor mennyi kell, akkor a lejárati dátumot is megnézed, ha jó 1 évig vehetsz többet majd elfogy.

Olyan is lehet, hogy 2 napig a kedvenc majd többé rá sem néz.

2023. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni mit szeret és azt rendelni. Ha megrendelsz 30 üveget és rá se néz nem a legjobb. Nekik is van ízlésük, az enyém csak a hipp-et ette meg.
2023. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!