Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól célszerű bevezetni a...

Mikortól célszerű bevezetni a szejtánt az étkezésbe?

Figyelt kérdés
Nagyjából a péktermékekkel egyidőben?
2023. aug. 28. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Amikortól a glutént vezetnéd be, tekintve, hogy az glutén.
2023. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Amikortól már lehetősége van saját magának főzni vagy elköltözni otthonról.
2023. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom, hogy a glutént apránként javasolt bevezetni. Tehát eleinte minden nap kapjon egy kicsit. Ehhez mérten úgy érdemes, hogy amikor már rendszeresen van glutén nagyobb adagban is (tészta, kenyér stb.), akkor jöjjön a szejtán.
2023. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
3-asnak igaza van :D
2023. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Soha életemben nem hallottam ezt a szót. Mi a .... az a szejtán?
2023. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Soha semmit nem "vezettem be".

Ez is csak itt van túllihegve.

Múltkor már olyat is olvastam, hogy 2 hónapig 🤣 kell "bevezetni" a glutént. 🤣

2023. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem vezettem be, mivel azt se tudom, micsoda.
2023. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%

#3 Nincsen gyerekem, de azért az végtelenül szomorú és rengeteget elárul a magyar étkezési szokásokról, hogy kizárólag kétféle ételcsoport ismert: az egészségtelen, de finom; és az egészségtelen, de ráadásul hányadék is (mint pl. a szejtán). És szerencsétlen gyerek az óvodában találkozik először pl. zöldségekkel, gyümölcsökkel, és kb. sokkot kap az első főzeléktől, mert otthon ilyet nem látott és felnőtt korában is viszolyogni fog attól, hogy bármilyen zöldséget egyen. Helyette ilyen egészségesnek beállított, nulla tápértékű borzalmakat fog enni, amiktől csak hízik, de nulla energiája lesz, meg mindenféle vitaminhiánya.

Te is inkább popcornon hízlalod a kis hátsódat, pedig ebben a melegben ehetnél mondjuk gyümölcsöt is. Jó kis példa a gyerek előtt!

2023. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Nekem vannak gyerekeim, és senkit nem ismerek, aki csak "egészségtelen borzalmakkak" eteti a gyerekét, pont, hogy mostanra már a ló túloldalára estek át az emberek, mert egy falat túrórudi gondolatától is már infarktust kapnak egy babás csoportban.

Van nem egy nem kettő gyerekes ismerősöm, meg benne is vagyok nem egy csoportban, látom miket írnak.


Attól, hogy valaki megkérdez valamit, hogy mikor adhat, az hol jelenti azt, hogy minden egyes nap ezt fogja adni a gyereknek?

2023. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Jah, és még annyit hozzáfűznék a "magyar étkezési szokásokhoz", hogy vannak angliai illetve hollandiai rokonok, ők már 6 hónaposan kb mindent (!) adtak, mert hogy ott úgy szokták, és engem röhögtek körbe, mikor mondtam, hogy én ezzel vagy azzal még várnék.
2023. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!