9hós baba vacsorája?

Figyelt kérdés

Sziasztok

9 hónapos babának ti mit adtok vacsira és mennyit?

Tápszert elutasítja az anyatej nagyon kevés.

6 körül eszik egy kenyér belsöt de ezt kevésnek érzem reggelig.


nov. 28. 20:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt ,hogy tejmentes étrenden van
nov. 28. 20:09
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Kenyér belső helyett én azért mást adnék
nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Gyümölcspüré,babakeksz.

A kisfiam babakakaót kap.210mlt.

Lehet kapni baba kakaóport. Így megissza a tápszert.

nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
210ml víz 7 kanál tápszer és 1 kanál babakakaópor
nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Gyümölcs+babapiskóta,virsli,tejberizspép ezeket nagyon szereti a fiam

Próbáld ki

nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Ma ilyen dm-es lazacos pürét kapott. Utána vizet ivott. Kerülöm estére már a tejes, édes dolgokat. Mondjuk lefekvés előtt be szokott dobni még 200 ml tápszert plusszban, mivel már nem szopizik.


Junior italt próbàltad esetleg? Milumilnak van vaníliás teje (természetesen cukormentes), kicsit más, mint a tápszer. Igaz, hogy az van ráírva 1 éves kortól, de ahogy az összetevőket néztem 9 hónapos már simán ihatja napi pár alkalommal.

Egyszer próbáltam a gyümölcsös pizsama hamit, mert az nem cukros-szerintem viszont marha tömény. Esetleg azt higítva lehet adni.

nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja most láttam, hogy tejmentesek vagytok.

Akkor csak a tápszer ízesítéssel lehet trükközni.

nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél amúgy zab vagy kókusztejet. Azokkal lehet estére hígabb grízt, vagy zabkását adni. Kicsit változatosabb, mint a kenyérbelső. 1 doboz pedig sokáig kitart.
nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Gyümölcsöt nem adnék neki vacsira és babapiskótát sem. Hamar felszívódik, a piskóta meg tiszta cukor meg tartósítószeres szr.

Mivel tejmentes így az adott tapszerrel csinálnék neki tápszeres vízbe darát. Eltelíti. Esetleg izesítésnek egy kis kakaópor mehetne bele.

nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk a bundás kenyér volt a sláger. Azt bármilyen napszakban megette. Toastkenyérből csináltam, de a sima kenyérnek is megpuhul a héja. Én korpás kenyeret szoktam enni, a férjem fehéret, bundásnak a korpásat is megeszi a fiam, amúgy inkább csak a simát. Nem bő olajban sütöm a bundást, hanem 2 tojáshoz teszek 1 ek. olajat, és utána a teflonserpenyőt már csak kikenem olajjal. Így nem lesz nagyon zsíros. Fedő alatt megsütöm az egyik oldalát, aztán szilikon lapáttal megfordítom és megsütöm a másikat is. A fedő azért kell, mert így rendesen megsül a héjánál is, ami nem érintkezik a serpenyővel közvetlenül. A zöldségek közül pedig az ecetes uborka, amit mindig meg szokott enni.
nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!