Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5-6 hónapos babának oda...

5-6 hónapos babának oda szabad adni krumplipépet (főtt krumpli, kis főzőlével turmixolva) másnap, ha 4 fokos hűtőben volt és utána újrarottyantom neki?

Figyelt kérdés
dec. 12. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de a turmixolt krumpli borzasztó állagú. Mint a ragasztó. A turmix szétcsapja, a keményítőt, amitől egy kesernyés, ragacsos cucc lesz.
dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Rottyantás nélkül is, erre való a hűtőszekrény.
dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne??
dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Add, de tényleg ne turmixold. Akár kisebb falatkát is adhatsz neki a főtt krumpliból, vagy villával törd össze és adj hozzá egy kis anyatejet, vagy picike vajat.

De ha nincs tejed és nem szeretnél vajat adni akkor ebbe is mehet pici főzőlé.


Másnapos ételt is adhatsz neki. Semmi baja nem lesz, ha rendeltetésszerűen tároltad.

Én pl simán csak megmikróztam a másnapos ételeket és úgy adtam.

A mi ételünk ha harmad vagy negyed napos volt, azt főztem fel és még abból is kapott ha nagyon kalimpált érte.

dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ha elkészítés urán 24-48oraval később eszik belőle, én újra is szoktam melegíteni másnap-harmadnap, semmi baja nem lett tőle.
dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!