Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért vannak 4 hónapos kortól...

Miért vannak 4 hónapos kortól a bébi ételek, meg a különböző pürék, ha elméletileg, nem lehet/nem ajánlott elkezdeni 6 hónapos kor előtt a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

100%ban tápszeres babánál, azt mondják, hogy így sem lehet elkezdeni a hozzátáplálást 6 hónapos kor előtt…akkor miért vannak 4 hónapos kortól már teák/gyümölcs pürék/bébi ételek?

Olvastam én a WHO ajánlásokat meg minden, de akkor minek gyártanak olyat, amit 4 hónaposan elvileg már lehetne adni, hogyha közben meg azt fújják, hogy nem lehet?? Ez csak nekem nem egyértelmű?



máj. 1. 22:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
35%

mesélj, mit tudsz, ami ne lenne tudható mindenkinek? pl. honnan veszed, hogy én eszem húst? :D érdekes...

sztem inkább hagyjuk :D

máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Akkor fény evő vagy?

Zöldséget sem eszel? Gyümölcsöt sem? Tejterméket sem? Tudtad, hogy a tejet, meg sem bírja emészteni a szervezet? Remélem nem használsz vegetát sem a levesbe, mert nagyon káros! Remélem pékárut sem fogyasztasz! Hagyjuk már. Ilyen elven semmit ne egyen az ember/gyerek, mert tele van “pálmaolajjal, cukorral, tartósítószerrel”😂komolyan már mindenből ügyet csinálnak az emberek. Minden gyerek/felnőtt azt egyen, amit szeme, szája megkíván. Tojom le a pálmaolajat meg ezeket a marhaságokat. Itt a hozzátáplálásról volt szó, nem a pálmaolajról és a cukorról és társairól

máj. 2. 09:55
 23/35 anonim ***** válasza:
25%
neked mi bajod? vegetáriánusokról hallottál már? :D
máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%

Amikor a most 8 éves fiam született, még az volt az ajánlás, hogy anyatejes babának 6 hónaptól, tápszeresnek 4 hónaptól hozzátáplálás.

Védőnői ajánlásra így a fiam is 4 hónaposan kezdett kóstolgatni. Ha azt láttam volna, hogy nem áll készen, akkor persze hagytam volna a francba, de nem volt semmi gond, nagyon nyitott volt rá.

Az emésztőrendszere meg köszöni jól van.

Szóval nem is olyan régen még nem volt ördögtől való a 4 hónapos ht, csak az elmúlt 3-4 évben akarják miatta felkoncolni az anyukákat.

máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Arról inkább nem fejteném ki a véleményem ;) az a következő téma, ami nálam üti a biztosítékot
máj. 2. 09:59
 26/35 A kérdező kommentje:

#24

Köszönöm! Akkor nem csak én látom így ❤️

máj. 2. 09:59
 27/35 anonim ***** válasza:
58%

Bébiételben méreg van, de a cukor az nem gond?

Szakadok a röhögéstől. Inkább igyon cukros babateát, mint egyen mondjuk bio almapürét? Az szép...

máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%
De tényleg milyen mérgekről van szó? Ha már felcsaptál élelmiszermérnöknek fejtsd ki kérlek tételesen, mert felcsigáztál
máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

[link]


Ha magadtól nem tudnál rá keresni…

És ez csak 1 cikk a sok közül :)

máj. 2. 10:19
 30/35 anonim ***** válasza:
81%

13-as vagyok. Nincs egy önálló gondolhatod. Ezt jelenti, hogy életképtelen vagy. És önbizalomhiányos.

De nem a te hibád, nyilván a környezet miatt nem tudtál fejlődni.

Egy pszichoterápia nagyon hasznos lenne, mielőtt a gyereket elcseszed.

máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!