Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alvásprobléma 6 hós babánál.2...

Alvásprobléma 6 hós babánál.2 hós korától átaludta az éjszakát. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval 2 hós korától átaludta az éjszakát, aztán kb. 4 és 1/2 hós korában elkezdtük a hozzátáplálást, akkoriban kezdett fel-felkelni éjjel, de akkor volt nála egy szopási sztrájk is. Először azt hittem, hogy megszokta a táplálékot a pocija és estére is elkezdtem neki adni pépet, aztán rájöttem, hogy amit nappal kihagyott evést, azt éjjel pótolta. Emellett 2 hós korától fogzik. Éjjel, ha felébred, megitatom vízzel, bekenem a fogát, van, hogy összebújunk, de kell neki a cici, valószínű, hogy éhes és azért. De mit csináljak, hogy ne legyen éhes? Vagy másért kell neki? Mert ha anya kellene csak, arra ott vagyok, összebújunk, megsimogatom, cumit adok neki... Amikor csak szopott, akkor is 2-szer vacsorázott és utána reggelig aludt. Most kb. este 8-kor eszik pépet és fél 10 fele cicizik. Mindig igény szerint szoptattam-szoptatok.

Mit csináljak???



2012. ápr. 9. 11:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egész nap kínálom vízzel, nem csak kaja után. Elég rossz tanács, hogy csak kaja után kínáljam vízzel.

Nem csak és kizárólag zöldséget kap vacsorára, hanem olyat, ami tápláló- gesztenye, krumpli, sütőtök stb- ezeket keverem hol gyümölccsel, hol egymással. Eddig is kétszer vacsorázott.

Sinlac péppel kezdtük a hozzátáplálást, most is szokott kapni...

2012. ápr. 10. 01:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem olvastam el a kommentedet, addig azt hittem h óránként kel a pici enni. de így hogy csak 3-4 körül, azzal semmi gond. Ne tiltakozz ellene,ennyit bír és kész. Panaszra nem lehet okod. Az én babám 5 hónapos és eddig csak 1x fordult elő, h este 10-reggel 6 -ig aludt. Minden éjjel eszik legalább 2-3x , fárasztó nagyon de ez van . Én 1 éves koráig nem is fogom leszoktatni. Van már egy 2 évesem tőle is 11, 5 hónaposan vettem el az éjszakai szopikat, amíg ilyen kicsi nem szabad elvenni tőle. Annak hogy felébred oka van,az hogy mi sajnos soha nem fogjuk megtudni. Legyél türelmes a babáddal, hidd el gyorsan elmúlnak ezek a hónapok.
2012. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!