Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A védőnőtól kapott táblázatban...

A védőnőtól kapott táblázatban 1 hét 1 íz. Most 4 féle van bevezetve /répa, krumpli, alma, sütőtök/, jövőhéttől a fehérjék jönnek, hús, túró, sajt, tojássárgája. Ha ilyen lassan haladunk akkor 7 hós korára csak 4zöldséget/gyümölcsöt fog enni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 20:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

a tápszeres babákat 5 hósan el lehet kezdeni hozzátáplálni.

igen a link...hát, próbáltam mindent hogy eltudjam küldeni a táblázatot de csak gépen van meg. azt megnyitottam böngésző "módban"...stb. nah mindegy :)

2015. jan. 31. 21:23
 12/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. hogy érted a mondtatod? mert kicsit zavaros? ki hogy kezdi...próbálom összetenni de nem megy :)
2015. jan. 31. 21:24
 13/17 A kérdező kommentje:
2015. jan. 31. 21:26
 14/17 A kérdező kommentje:
nah csak összejött :)
2015. jan. 31. 21:26
 15/17 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ott van a hetek mellett a hónap is. 6 hónaptól indul.

És nem muszáj a táblázatot követned, szép is lenne, ha minden gyereket előre meghatározott sablonos táblázat alapján kellene nevelni. Azt a táblázatot is csak emberek írták, nem szentírás, csak segédlet.

Semmi baj nem lesz, ha 3 naponta próbálsz meg egy-egy újabb zöldséget. És gluténtartalmút is kellene kapnia, gabonapépet, babakekszet vagy egyebet, ami nem gluténmentes.

A fehérjékkel viszont éppenséggel nem rohannék így, egy-egy új fajtára bőven hagynék 2 hetet is. Csirkehús-pulykahús-csirkemáj, esetleg marhahús és sertéshús, ezekkel el kellene lenni legalább 8 hónapos koráig, utána jöhetnek a tojás, a tejtermékek inkább 10 hónapos kortól

2015. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi utolsó, de ugye én 5 hósan kezdtem, védőnői "engedéllyel" tápszeres a fiam. és mivel első baba így nem nagyon akartam önállósulni, de sokat olvasgattam és meginogtam egy picit. azt tudom hogy a glutént el kell kezdeni már. jövőhéten tervezem legkésőbb mire betölti a 6hót. tényleg köszi a választ neked is.


amúgy milyen hátulütője van ha túl korán kezdeném a tejtermékeket?

2015. jan. 31. 22:01
 17/17 anonim ***** válasza:

úristen,elkeserítő. nem egy helyről hallom, hogy baromságokat mondanak a védőnők :(


ez a jó!


[link]

2015. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!