Cseresznye vagy meggy?

Figyelt kérdés
6 honapos babanak lehet adni cseresznyet meggy helyett? A meggybefotet nem szeretnem a cukortartalma miatt.

2016. jún. 26. 10:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

En is Angliaban, es bizony itt nincs meggy. Nincs is a meggyre angol szo, a cherry - cseresznyet jelent.

A kotozkodo kommentelonek uzenem, hogy a meggy NEM importalhato, mert pllanatok alatt tonkremegy, es bizony itt nem terem meg.

De gyanitom, hogy sem Svedorszagban, sem Kanadabqn nem hallottak meg meggyrol.

2016. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy cseresznyét 10 hónapos kortól kaphat a baba, de akkor már akár héjjal együtt is.
2016. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Anglia
2016. jún. 26. 20:43
 14/19 anonim ***** válasza:
cseresznye puffaszt, ellenben a meggy a legelső adható gyümölcsök egyike. befőttként viszon nem adnám.
2016. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a kérdésre, de Görögországban sincs megy.
2016. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
akkor a sour cherry az mifene? Oké, hogy esetleg nem terem Angliában, de azért szavuk van rá..csak lehet kapni..amúgy meg ha nem találsz, nem dől össze a világ ha nem kap, amúgy is savanyú és általában nem szeretik a babák, mindig kell keverni valami mással, őszibarackkal, édes almával, sütőtökkel
2016. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De jo, en is Angliaban lakom. :) Es bizony, nincsen. A lanyom Dorothy 12 eves, pont errol tanultak ev vegen a suliban. Bar voltam piacon ma, es csupa fonnyadt cseresznyevel talalkoztam. Valamelyik ujsagban is irtak errol ugy tudom, de nehez megtalalni, mert tele van minden az EU-s uggyel. En 6 honaposan almapurevel etettem a lanyaimat, mert imadjak. Igaz, mar 12, 9 es 7 evesek, de most sem szeretik a cseresznyet, amit nagyon csodalok. Mondjuk ok esznek meggyet, de csak nyaranta, amikor latogatoban megyunk Magyarorszagra.


Almapuret ha szereti a baboca, akkor azzal szerintem etetheted.

2016. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hat ez szupi, szinten Angliaban elek en is - London. Osszegyulnek itt az Angliaban elok. Cseresznyet en nem adnek a babanak. Mint ahogy elottem is irtak az almapuret, az jo. Tudom, hogy itt a gyumolcsszezon, de en a 6 honapos kisfiamnak bebietelt es almapuret adok csak. A 8 eves lanyommal is szinten igy csinaltam. Talaltam egy hozzataplalas tablazatot, 6 hos kortol ezek vannak:

alma, oszibarack, meggy, gesztenye

burgonya, sargaaépa, sutotok, cekla

gabona-pelyhek, rizs, buza, zab, kukorica

2016. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
sargarepa* (kimasoltam egy oldalrol a szavakat, azert van benne ekezetes e betu)
2016. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!