Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen botmixer ami tényleg...

Milyen botmixer ami tényleg jól pépesít mindent pl almát illetve ami egy babának kell?

Figyelt kérdés
Konkrét màrkát is írhattok. Egyelőre Braun Multiquick típussal szemezek.
2017. nov. 1. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én Russel Hobbst hasznâlok, de mondjuk almát nem szoktam pêpesíteni, azt reszelem. Mással nem volt gond.
2017. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Almát reszelni kell, lehetőleg üveg almareszelővel.

Nyersen semmilyen botmixerrel nem pürésíted, max. párolva.

2017. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Te írtad a múltkor, hogy a nyers almát nem pépesíti a botmixered? Ezért ne vegyél újat, mert egyik sem fogja. Nem arra való a botmixer. Turmixolásra meg bármelyik jó, a legolcsóbb is.
2017. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Az almát jó ha lereszeled.:)
2017. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség, hogy bármelyik jó. Volt olyanom ami még az epret, banánt sem vitte szét, csak küszködött. A Russel Hobbsra szavazok én is. Kb. 6000ért vettem és mindent szétcsap, szép homogén babakaját tudok csinálni. Még a nyers csirkemellett is gond nélkül pürésíti (csirkemell sonkához). 4 fokozatos, az egyik a babakajához való. Nagy teljesítményűt vegyél.
2017. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Almát amúgy én is reszelem :)
2017. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Én philipset használok.
2017. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptam egy philipset és nyersen is viszi az almát hibátlanul pürésít.
2017. nov. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!