Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha a felső metsző tejfogak...

Piroska és a farkas kérdése:

Ha a felső metsző tejfogak között sok hely van, akkor a csontfogag között is nagy hézag lesz?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
csontfogból több van és nagyobbak, szóval nem feltétlenül
2015. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így tudom a csontfog nagyobb, kell majd a hely, a rés nem véletlenül van tejfogak között
2015. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én 1 éves fiamnak egy ismerős fogorvos nézte a fogait, hogy hogy nőnek (nem én kértem, szerintem szakmai ártalom nála, hogy megnézi a gyerekek fogát :D) neki is van rés felül és mondta, hogy majd váltáskor vigyük el fogorvoshoz és fel kell vágatni azt a ín vagy bőrdarabkát (nem tudom mi a hivatalos neve) ami középen a két fog felett összeköti az ajakkal belül a fogínyt, mert attól ilyen hézagos, hogy le van tapadva és nem tud egymás mellé nőni a két fog, de ha azt fogváltáskor felvágatjuk kicsit, akkor szépen rendesen fognak majd a csontfogai nőni...
2015. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam minden tejfogak között hézag volt. Most 8 maradandó foga van elöl a kirakatban, de azok között már nincs rés.
2015. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Meridián1 ***** válasza:
Nem biztos, hiszen van hogy a tejfogak szépen jönnek ki, a csontfogak meg kuszán. Bármi lehet a végeredmény...
2015. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!