Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Babát várok. Egy hónapja...

Babát várok. Egy hónapja kezdtem el dolgozni a munkahelyemen , előtte nem dolgoztam , és elég sokszor barna folyasom van .Progeszteron pótlassal veszélyeztetett vagyok.elmehetek táppénzre?

Figyelt kérdés
febr. 22. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem
febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Annyi időre csak, amennyit dolgoztál, tehát egy hónapra.
febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg jár, azon viszont ne csodálkozz, ha nem lesz őszinte a mosolya a munkáltatónak és nem fognak tárt karokkal visszavárni.
febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy írták. Annyi napra jár tp, amennyit dolgoztál....
febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.


Jogolag ezt az 1 hónapot mehetsz.


Gyakorlatilag nem.

Próbaidő alatt indok nélkül elküldhetnek.

febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Oké,hogy csak 1 hónapra mehet,de így meg nyilván nem dolgozhat. Megnézném ki az a merész,aki vérzéssel terhesen bemegy.
febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Hát jó hülye lennél...nem szép dolog de ha lenne egy kis eszed akkor kihúznàd a próbaidőt. (Ja és dolgoznàl mint a kisangyal, hogy lássák milyen értékes munkaerő vagy , h legalább egy kis esély legyen rá , hogy visszavárjanak🙄) Bizonyos, progeszteron hiány miatt barnàzol? (Kétlem amúgy , hogy ez elég ok a táppénzre, persze bármit el lehet intézni). Ha mégis kiderül, hogy nem progi hiány miatt barnàzol..és ne adj isten elmegy a baba, akkor se gyerek se meló. Szemrebbenés nélkül rúgnànak is ki. Meg is értem. Nem azért vesz fel senki újonnan valakit, hogy elmenjen rögtön.
febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
6# néha barnàzik... hagyjuk már...ha progi hiány , akkor a progi segít , attól még nem kell ágyban fekve várni....ha mégsem progi hiány, akkor pedig fejre is állhat.
febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
7# És ha hematóma,ahol kvázi csak feküdhetsz és emiatt megy el a baba?Te bevállalnád? Az elég szomorú. :( Én a gyereket választanám,munkám lehet még máshol is.
febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
8# Bármi más is lehet,amivel ilyenkor mindig tp-re vesznek. Vérzésről beszéljünk,ne vicceljünk már..... Te kockáztasd nyugodtan a tiéd,de akkor nem is szeretted volna igazán. Ennyi.
febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!