Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha február elsejétől csed-en...

Ha február elsejétől csed-en vagyok, előtte táppénzen voltam, akkor a táppénzt a munkahelyemnek már ki kellett volna fizetnie?

Figyelt kérdés
Tb kifizetőhely a munkahely, január végével le lett zarva a tappénz, majd február 1-től cseden vagyok de semmit sem kaptam.
márc. 8. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően 8 nap az elbiralasi idő, kivéve ha hiánypótlasrol van szó, akkor ugyanis 60
márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint a csed elbírálása 8 vagy 60 nap? De tp kellett volna hogy kapjak gondolom.
márc. 8. 18:49
 3/14 anonim ***** válasza:
A táppénzt nem kaptad meg vagy a csedet?
márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyiket sem
márc. 8. 18:52
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Elméletileg 10-ig kell. Gyakorlatban akkor kapom mikor a fizetésem korábban. A csed határozatot megkaptad? Abban mi áll? A táppénzes papír mikor lett leadva?
márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Amikor megaptad a CSED határozatot, következő hónap 10-ig kellene megkapd.
márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tp papir jan 31én le lett adva. Csed határozatot nem kaptam.
márc. 8. 19:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor adtad le a papírokat? Nem lehet, hogy nagyon hónap végén, és már nem fért bele a havi zárásba? Esetleg megejthetsz egy telefont a munkahelyére.
márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hétfőn felhívom őket! Köszönöm:)
márc. 8. 19:34
 10/14 babyboom567 ***** válasza:
2016 október 17-től december 02.-ig voltam táppénzen, december 2-től Csed-en,a gyerek december 11.-én született.Január közepén/végén kaptam meg mindent, az összes táppénzt, meg csedet, anyaságit,családit.
márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!