Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha február elsejétől csed-en...

Ha február elsejétől csed-en vagyok, előtte táppénzen voltam, akkor a táppénzt a munkahelyemnek már ki kellett volna fizetnie?

Figyelt kérdés
Tb kifizetőhely a munkahely, január végével le lett zarva a tappénz, majd február 1-től cseden vagyok de semmit sem kaptam.
márc. 8. 18:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem a munkahelyem utal!
márc. 8. 21:17
 12/14 anonim ***** válasza:
3,5 vagyok. Hívd őket fel hétfőn. Ok a határozat nem mindig olyan hamar jön, de a táppénzt már ki kellett volna fizetniük. Nekem egyszer elkeverték a táppénzes papírom szóval inkább kérdezz rá.
márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 8. 22:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Új rendszerre való átállás miatt jelentősen csúsznak a táppénz és egyéb ellátások ha nem a munkahely a kifizető. Szakértői csoportok ezzel vannak tele december óta.

Lépj be pl. a baba-mama pénzügy CSED-GYED-GYES fb csoportba és olvasgass. Ha nincs szó hiánypótlásról, lehet hogy jogosult vagy a 10ezer forintos kompenzációra is.

márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!