Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy találtatok munkát gyerek...

Hogy találtatok munkát gyerek mellett? Ha csak szept-től veszik be a gyereket, akkor mindenhol hiába keresek most munkát, ha csak akkortól tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

gyed-en vagyok, határozott idejű szerződésem volt, nincs munkám. apja elhagyott.

nem egy helyen mondták, ha csak szept-től tudok jönni, ne is pályázzak.

most ahogy nézem az álláshirdetéseket, felesleges is jelentkeznem?mert mindenki azonnal keres munkavállalót?


olyan rossz érzés hogy szeptemberig létbizonytalanágban kell élnem és hogy csak aug-ban kereshetek.


2015. ápr. 10. 06:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
volt munkahelyemre sanszos, hogy felvennének, csak nem érnék be a 7 órai kezdésre(1 óra buszozás minium és fél 7-től fogad a bölcsi)
2015. ápr. 10. 06:02
 2/17 anonim ***** válasza:
Nos, amennyiben az egy főre jutó jövedelmed nem haladja meg a határt, kérhet sz rendszeres gyermekvedelmit -arra hivatkozva korábban is bevehetik a gyereket. Amúgy arra is számíts, hogy a közösségbe kerülés után normális hogy szinte folyamatosan beteg lesz a gyerek.
2015. ápr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem volt még válóper, így nem kapok rendszerest, de kedves, hogy írtad


a betegségekre úgy számítok, hogy pláne dolgoznom kell, hogy tudjam fizetni a bébiszittert is.

2015. ápr. 10. 06:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kell válóper az emelt családihoz.

Én se váltam el a férjemtől, de már külön élünk, elég volt egy nyilatkozat erről és megkaptam az emelt családit.

2015. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

En nem emelt csaldirol írtam, utolsó. Ha elegendően alacsony a jövedelem, az önkormányzatnál lehet igényelni rendszeres gyermekvedelmit segélyt -ez ingyenes intézményi elhelyezés és étkezés, valamint évente kétszer 6e körüli Erzsébet utalvány -és emellett nagyobb eséllyel indul a bölcsis elhelyezesert.

Kérdező, érdemes minél hamarabb lerendezni a válást, ugyanis amíg hivatalosan nincs róla papír, ti együtt éltek, így a gondozási díj is magasabb lesz, illetve miután két szülő van, abból az egyik nem dolgozik, nem kell a bölcsőde se a logikajuk szeribt

2015. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a bölcsödébe azt írtam egyedülálló vagyok, nem ellenőrzik
2015. ápr. 10. 09:10
 7/17 A kérdező kommentje:

*szóval felveszik az biztos

csak hogy fizetni is tudom e, az már nem..

2015. ápr. 10. 09:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ellenőrzik - bekerik a jövedelem igazolast m a maktol kell a csaladirol a papír. ...

Mindegy, a lényeg sok sikert

2015. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

emelt családit kapok(1000 Ft-al magasabb..)

még nem írt a MÁK, hogy igazoljam az egyedülállóságot, nevemre anyakönyvezték a kicsit, apja nem volt bejegyzve, utomatikusan adták, utána az apasági meg lett, lejelentettem a névváltozást, de nem kérdeztek semmit.

2015. ápr. 10. 09:19
 10/17 A kérdező kommentje:
mindenestre van jövedelem igazolásom is a MÁKtól, azt már leadtam nekik
2015. ápr. 10. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!