Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy találtatok munkát gyerek...

Hogy találtatok munkát gyerek mellett? Ha csak szept-től veszik be a gyereket, akkor mindenhol hiába keresek most munkát, ha csak akkortól tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

gyed-en vagyok, határozott idejű szerződésem volt, nincs munkám. apja elhagyott.

nem egy helyen mondták, ha csak szept-től tudok jönni, ne is pályázzak.

most ahogy nézem az álláshirdetéseket, felesleges is jelentkeznem?mert mindenki azonnal keres munkavállalót?


olyan rossz érzés hogy szeptemberig létbizonytalanágban kell élnem és hogy csak aug-ban kereshetek.


2015. ápr. 10. 06:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ez egy makszemnyit kamu lett, lévén ha házas voltál, a ferjedet mindenképp be jegyezték apának. ...
2015. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni, hogy hogy sikeredett a nevedre a gyerek, ha házas voltál????
2015. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

csak egyszerűbben fogalmaztam, amikor azt írtam nem váltunk még el.


arról van szó, hogy nem volt még gyermekelhelyezési per, így bírósági végzéssel nincs bizonyítva hogy én egyedül nevelem a gyereket, így nem is minősülök egyedülállónak, így nem kapok rendszeres gy.védelmit.

nem volt kedvem hosszan magyarázkodni, mivel nem változtat úgyse semmin

2015. ápr. 11. 10:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Nos, konkrétan hiteltelenné voltál vele, de mindegy. További is sok sikert
2015. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
a rendszeres gy.védelmihez meg kelleneez a bírósági végzés, egybként apja jövedelmi adatait fel kellene mutatnom, amit be se tudok szerezni, de azzal nagyobb is lenne a jövedelem papíron, mint amennyiből én élek a gyerekkel, apától nullát kapok
2015. ápr. 11. 10:43
 16/17 A kérdező kommentje:

14 nem tök mindegy miért nem vagyok jogosult a rendszeresre?

csak az a lnyeg, hogy nem kapok rendszerest, de kedves volt a segítőkészség, köszönöm.

2015. ápr. 11. 10:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Eltelt 6 ev. Azota mi lett veled?
2021. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!