Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Vajon 3 vagy annál több...

Vajon 3 vagy annál több kisgyermek mellett milyen arányban dolgoznak az anyák? Vajon erre van statisztika?

Figyelt kérdés

Ismerősi körötökben mennyire gyakori, hogy 3+ gyermek mellett dolgozik anyuka?

Mondjuk kis korkülönbséggel és kisgyermekesekre gondolok, nem tizenéves gyermekeket nevelőkre.


2017. jan. 15. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg kicsik voltunk anyán nem dolgozott, de kb. 10 éves korom óta igen. Akkor a kisebb tesóim 8 és 4 évesek voltak.
2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Négy gyerekünk született. Pici korkülönbséggel születtek, a legnagyobb 5,5 éves volt, amikor a negydik született, így összesen 7 évet voltam otthon. A legkisebb 3 éves korában mentem vissza félállásba (akkoriban GyET mellett ennyit lehetett dolgozni), majd amikor a legkisebb is 8 éves lett, akkortól főállásban dolgozom.
2017. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk született kis korkülönbséggel, a legnagyobb 3,5 éves volt, mikor a legkisebb született. Így is 7 évig voltam itthon, a kicsi 3 éves korában kezdtem munkát keresni, és 3,5 éves korában kezdtem dolgozni 6 órában. Úgy tervezem, így is marad, amíg nem jár mindegyikük iskolába, különben nem tudnánk megoldani az értük menést.
2017. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes 3 gyerekes ismerősöm dolgozik, aki már nincs GYED/GYES-en.
2017. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2db 3 gyereket nevelő és 1db 4 gyereket nevelő anyukát ismerek.

Mind visszament dolgozni mikor a legkissebbet bölcsiben/ oviban tudta már hagyni.

2017. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4gyermekünk van, a legnagyobb és a legkisebbek között 5ésfélév különbség van. A legnagyobbal 3évet voltam itthon, a középső után nem volt időm visszamenni, az ikrek 1éves korától dolgozom. Persze azért, mert rugalmas a munkám, ők is itthon vannak, én is itthonról dolgozom. Ìgy összesen 5és fél évet voltam 'itthon' a 4gyerekkel. Nem egyszerű, 'bejárós' munkát szerintem még évekig nem tudnék vállalni, mert mindegyik kicsi ahhoz, hogy egyedül menjen bárhova is, vagy legyen itthon. Összeegyeztetni az ő programjukat a munkával, meg még a betegségek...minden tiszteletem azé, aki megoldja...
2017. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol dolgoznak? Az én (volt) munkahelyen páros lábbal rugja ki a visszatérni szándékozókat.Akit nem sikerül elsőre, teremt olyan körülményt, hogy ne akarjon maradni.
2017. jan. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!